A4 Tech G3-200N V-Track Mouse Özellikler ve Fiyat

  V-Track mouse için merak ettiğiniz tüm detaylarıyla incelememiz sizlerle.

  0
  A4 Tech G3-200N V-Track
  A4 Tech G3-200N V-Track fiyat ve özellikler

  Uygun fiyatlı ve uzun pil ömürlü kablosuz mouse modelleri, bir hayli ilgi ile takip ediliyor. Her ne kadar oyuncu mouse modellerinden biri olmasa da bu şekilde bir hayli yüksek satış elde eden mouse modellerinden birisi de A4 Tech G3-200N V-Track mouse modeli. A4 Tech tarafından satışa çıkan mouse, hem kablosuz mouse sınıfında hem de genel kullanım sınıfında iyi bir yere sahip. Hemen serinin tasarım detaylarından ve özelliklerinden söz edelim.

  >>Tasarım Nasıl?
  >>Teknik Özellikler
  >>Fiyat
  >>Alınır Mı?

  A4 Tech G3-200N V-Track Tasarımı Nası?

  Kablosuz mouse modelinin sıradan ama şık bir tasarımı var. Oldukça küçük boyutlara sahip olan serinin üst kısmında parçalı bir tasarım kullanılmış. Mouse tekerleğinin bulunduğu kısımda ve başparmak bölümlerinde renkli çizgiler sunuluyor.

  A4 Tech G3-200N V-Track
  A4 Tech G3-200N V-Track tasarımı

  Modelde 3 farklı renk seçeneği sunulduğunu da ekleyelim. Renklerde farklı bir uyum söz konusu. Beyaz ile yeşil, turuncu ile siyah ve mavi ile siyah uyumunun sunulduğu 3 farklı kombinasyon var.

  Boyutlar: 107 mm X 38 mm X 60 mm

  Ağırlık: 65 gr

  A4 Tech G3-200N V-Track Teknik Özellikleri Nasıl?

  V-Track modelinin teknik özellikleri çok abartılacak kadar başarılı değil. Ancak genel kullanım için sunulan kablosuz mouse modelleri içerisinde başarılı bir seri sunulduğunu söyleyebiliriz. En dikkat çeken teknoloji ise RF senkronu. Bu senkron teknolojisi sayesinde A4 Tech G3-200N V-Track, tüm bilgisayarlara uyum sağlıyor ve cihazlarla anında bağlantı kurulabiliyor.

  A4 Tech G3-200N V-Track
  A4 Tech G3-200N V-Track detayları

  Ayrıca kopma sorunlarının da önüne geçiliyor. Tek bir pille çalışan mouse için pil tüketim süresi de oldukça başarılı. Dikey ışık sistemi kullanan serinin 1000 DPi değeri de yine dikkat çeken özellikler arasında. USB bildirim hızı ise 125 Hz olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak buton sayısının 3 olduğunu da ekleyelim.

  A4 Tech G3-200N V-Track Fiyatı

  Fiyat kısmında uygun bir fiyat aralığının sunulduğunu söylemek gerekiyor. 30 ile 50 TL arasında bir fiyat aralığı olan serinin şu sıralar önemli bir kampanya ile gündemde olduğunu ekleyelim. Serinin 19 Temmuz itibariyle A101 üzerinden satışa çıkacağı açıklandı. A101 fiyat olarak ise 21,95 TL gibi bir rakam belirlemiş.

  A4 Tech G3-200N V-Track
  A4 Tech G3-200N V-Track fiyatı

  Alınır Mı?

  Son olarak gelelim yorumumuza. Seri kablosuz mouse modelleri içerisinde düşünecek olursak, model tercih edilebilir bir ürün. Fiyat performans konusunda tercih edilebilecek bir ürün.

  Daha üst segment ve bir oyuncu mouse istiyorsanız buradan SteelSeries Rival 600 yazımıza bakabilirsiniz.

  Cevap Ver

  Please enter your comment!
  Please enter your name here