Acer Predator Thronos Oyuncu Koltuğu Hayran Bıraktı

  Acer Predator Thronos oyuncu koltuğu fark yaratacak tasarımı ve özellikleriyle tanıtıldı. Özel seri oyuncu koltuğu neler sunuyor?

  0
  Acer Predator Thronos özellikleri
  Acer Predator Thronos özellikler ve fiyat

  Oyuncu koltuğu ürünlerinde, ergonomik tasarım en fazla ilgi çekici renkler ya da koltuğun ne kadar rahat olduğu dikkat çekiyor. Oyuncuların genelde bir oyuncu koltuğu serisinden beklediği bu oluyor. Fakat teknoloji bu alanda da kendisini göstermiş durumda. Öyle ki IFA 2018 kapsamında ortaya çıkan Acer Predator Thronos oyuncu koltuğu, bu alanda ürün tanımını değiştirmiş durumda. Aslında tam olarak bir oyuncu koltuğu değil, bir oyuncu kapsülü olarak adlandırılabilir. Hemen ihtişamlı serisinin özelliklerinden söz edelim.

  Acer Predator Thronos Özellikleri ve Fiyatı

  Acer Predator Thronos oyuncu koltuğu, ön kısımda bulunan stant sayesinde 3 adet 27 inç boyutunda ekran yerleşimine izin veriyor. Bir uçak kokpitine benzeyen yapıya büründürülen koltuk, ekranları asmak için sunulmuş olan bölümde de özel ışıklandırma sunuyor. Yani oyuncular tam olarak atmosfere çekilmiş oluyor.

  oyuncu koltuğu, Acer Predator Thronos
  Acer Predator Thronos tanıtıldı

  Yine fare ve mouse içinde koltuğun hemen önünde yer alan stant bir hayli kolay kullanım sunulmasını sağlıyor. Tek başına her işe yetecek olan koltuğun, ayarlanması kısmında da elektronik sistem görüyoruz.

  Predator Thronos oyuncu koltuğu, kontrol kumandası sayesinde 140 dereceye kadar arkaya yatabiliyor ve yine yükseklik ayarlaması gerçekleştirilebiliyor. Kısacası Acer Predator Thronos koltuğunu kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Bunun için özel elektrikli sistem sunuluyor.

  Tüm bu üstün özelliklerle beraber Acer Predator Thronos fiyat kısmında da fark yaratıyor. Bir oyuncu koltuğu 250-300 liraya alınabiliyorken, bu serinin 5000 dolar gibi üst düzey bir fiyatı olması bekleniyor. Sadece koltuk fiyatının 5000 dolar rakamının üzerinde olduğunu da ekleyelim.

  Kesin fiyat açıklanmamış olsa da paylaşılan rakamlar bu şekilde. Ekstra aksesuarların fiyatı kısmında ise bir açıklama bulunmuyor. Muhtemelen yine oldukça yüksek bir bütçeden söz ediyoruz. Koltuğu daha yakından görmek isterseniz, bunun için bir video ekliyoruz. Fiyat açıklandığı zaman detayları paylaşacağız.

  Buradan Xiaomi Game Keyboard İncelemesine Bakabilirsiniz.

  Cevap Ver

  Please enter your comment!
  Please enter your name here