American Truck Simulator Oregon DLC’si için Video Geldi

American Truck Simulator Oregon DLC paketi için ilk video. Yeni paket neler sunuyor?

0
American Truck Simulator, Oregon DLC
American Truck Simulator Oregon DLC neler getiriyor?

Euro Truck serisini bilmeyen yoktur. Özellikle Euro Truck 2 oyununun elde ettiği başarı tartışılmaz boyutta. En iyi simülasyon oyunları içerisinde yer alan yapım, SCS Software tarafından sunulan en iyi oyunlardan bir tanesi. Hala gündemde olan oyunlardan biri olan Euro Truck düzenli olarak güncellemelerde alıyor. İşte American Truck Simulator oyunu da hemen hemen aynı yapıya sahip olan ancak Amerikan tırlarının gündeme alındığı oyunlardan bir tanesi. 2016 yılında yayınlanan oyun döneminin en çok ses getiren yapımları arasında yer alıyor. Şu sıralar oyunun gündeme gelmesinin nedeni ise American Truck Simulator Oregon DLC paketi.

American Truck Simulator Oregon DLC’si Neler Sunacak?

SCS Software tarafından tıpkı Euro Truck serisi gibi devam ettirileceğini düşündüğümüz yapım için büyük güncellemelerden birisi de ortaya çıktı. American Truck Simulator Oregon DLC paketinin duyurulmasıyla beraber çıkış tarihi ve paket özelliklerine ilişkin detaylarda ortaya çıkmış oldu. Yeni DLC paketinde 8.000 km uzunluğunda yeni bir yolun oyuna eklendiğini görüyoruz.

Toplamda 8.000 km olan yeni yol, birçok yeni şehir ve birçok yeni durak demek. 13 yeni durak ve özel olarak hazırlanmış 25 yeni kavşakla beraber gelen DLC, tam 14 büyük şehri kullanıma sokuyor.

 

Limanlar, yeni köprüler, yeni yollar ve yeni modellerle beraber daha dinamik bir oyun sunan American Truck Simulator Oregon, belli başlı çevre modellerini de güncellemekte. Çok daha gerçekçi bir oyunun sunulduğunu söylemek yanlış olmaz. Yeni şehirler ve yeni mekanların ne kadar gerçeğe yakın olduğu konusunda paylaştığımız videoda bakabilirsiniz.

Belki yeni kamyonlarında geleceği DLC paketi, 4 Ekim tarihinde yayınlanmış olacak. Şu an için oyuna eklenen ek paketin fiyatı için bir açıklama yapılmadı. 4 Ekim tarihinden sonra fiyat konusunda da bilgi alacağız. Önümüzdeki hafta oyunun paketi yayınlandığı zaman, paketin incelemesine de siteden yer vereceğiz. Sorularınızı ve Oregon paketi hakkında öğrenmek istediklerinizi yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Buradan The Tiny Bang Story Ücretsiz sürümüne bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here