Assassins Odyssey Season Pass Hediyesiyle Gelecek

Assassins Creed Odyssey Season Pass paketini alan kullanıcılara Assassins Creed 3 Remastered hediyesi verilecek!

0
Odyssey Season Pass, Ubisoft
Odyssey Season Pass

Ubisoft’un devam serisi oyunu Assassins Creed Odyssey için sayaç çalışmaya başladı. Artık oyunun çıkışına 1 aydan az süre kaldı. Hem E3 fuarında yapılan açıklamalar hem Gamescom 2018 sırasında paylaşılan oyun içi videolar derken bir hayli konuştuğumuz Assassins Creed Odyssey Season Pass, çıkışının hemen ardından kampanyalarla gündeme gelecek gibi duruyor. Öyle ki Ubisoft henüz çıkışa 15 günden fazla süre varken, oyunu satın alan kullanıcılara farklı bir sürpriz sunacaklarını açıkladı.

Assassins Creed Odyssey Season Pass Paket Alanlara Assassins Creed 3 Müjdesi

Paylaşılan bilgilere göre Assassins Creed Odyssey Season Pass paketini satın alan kullanıcılara bir hediye daha verilecek. Sadece oyunun Season Pass versiyonunu satın alan kullanıcılar için geçerli olacak olan bu hediye, Assassins Creed 3 Remastered sürümü olacak.

Oyunun Season Pass sürümünü satın alan kullanıcılara ücretsiz olarak Assassins Creed 3 Remastered sürümü de verilmiş olacak. Üstelik bu sürüm bir nevi yeni oyun için sunulacak bir içerik olacak. Bu sürümü harici olarak satın almak isterseniz, 2019 yılını beklemek gerekecek. Harici olarak satışlar 2019 tarihinde başlamış olacak.

Ubisoft, Assassins Creed Odyssey Season Pass
Assassins Creed Odyssey Season Pass

Ayrıca normal sürüm içinde böyle bir hediye verilmeyeceğini ekleyelim. Season Pass sürümü, yıl içerisinde oyuna çıkacak olan tüm DLC’lerin ücretsiz olarak elde edilmesini sağlayacak. Standart sürümü satın almanız durumun, DLC paketleri için her seferinde belirlenen ücretleri ödemeniz gerekiyor. Tabii ki Season Pass sürüm için ödenmesi gereken ücret ise biraz daha fazla.

Hediye Oyunları Satışları Arttırır Mı?

Ubisoft tarafından yapılan bu yeni kampanya, Odyssey Season Pass satışlarını ne kadar artırır merak konusu. Aslında bu oyunla beraber ilk defa devasa savaşlarda yer alacağız. Buna karşın oyunun deniz savaşları yönünün olacağını ve çok daha dikkat çeken silahlarla kalkanların sunulacağı belirtiliyor.

Şimdiye kadar yayınlanan oyun içi videolarında da bu yapıyı görmüştük. Fakat tüm bunlara rağmen sunulan yapı eski oyunla hemen hemen aynı. Yani oyun dinamiklerinde çok büyük bir gelişim söz konusu değil. Bu nedenle satış tahminlerinin bir türlü net olarak yapılamadığını görüyoruz. 5 Ekim tarihi itibariyle satışa başlayacak oyunun, ne kadar ilgi göreceğini önümüzdeki ay öğreneceğiz.

Buradan Assassins Creed Odyssey detaylarına ve videosuna ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here