Battlefield 1 Apocalypse Paketi Ücretsiz Oldu

EA Games ilk müjdeyi verdi. Apocalypse paketi kısa süreliğine olsa da ücretsiz olarak geliyor. İşte yeni video ile verilen müjdenin detaylar.

0
Battlefield 1 Apocalypse ek paket
Battlefield ücrretsiz ek paket

Battlefield 5 oyunu için geri sayım devam ediyor. Bir yandan yeni oyun için hazırlıklar devam ederken bir yandan ise mevcut en güncel seri olan Battlefield 1 içinde haberler gelmeye devam ediyor. Daha önce Battlefield 5 oyunu çıkana kadar Battlefield 1 serisinde özel etkinliklerin yapılacağını duyurmuştuk. Yeni oyunun çıkışına kadar mevcut yapım için etkinlikler duyurulmuş ve bu etkinlikler kapsamında ücretsiz ek içerikler müjdesi geleceği de yine haberimizde yer alan detaylar arasındaydı. Şimdi ise beklenen haber geldi ve Battlefield 1 Apocalypse ek paketinin ücretsiz olarak sunulduğu açıklandı. Hemen ücretsiz Battlefield 1 Apocalypse ek paketinin detaylarına geçelim.

Battlefield 1 Apocalypse Ne Kadar Süre Ücretsiz?

Oyunun son ek paketlerinden biri olan Battlefield 1 Apocalypse ek paketinin ücretsiz sürümü bir video ile duyuruldu. Battlefield 5 oyunu için yayınlanan yeni bir fragmanın sonunda Battlefield 1 Apocalypse ücretsiz müjdesi verildi. Fragmanla beraber ek paketin ücretsiz olarak sunulduğu müjdesini almış olsak da fragmanda dikkat çeken önemli detaylarda var. Yeni oyunun ne kadar iddialı olacağını gösteren yeni fragman, aksiyonun ne kadar çok öne çıkacağının en büyük kanıtlarından bir tanesi.

Battlefield 1 Apocalypse ek paketi
Battlefield ücretsiz paket müjdesi

Yeni oyunun verdiği müjde ise sınırlı bir süre için geçerli. Süre ise gerçekten biraz kısa. Videonun verdiği bilgilere bakacak olursak, ek paket sadece 7 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olarak sunulacak. 7 Ağustos tarihinde sonra oyunun ek paketini eski ücretiyle beraber almak mümkün olacak. Bu süreye kadar ise ek paketi ücretsiz olarak deneyebilir ya da bu süre içerisinde ek paketi tamamlayabilirsiniz.

EA Games’in bu konuda benzeri adımlar atmasını bekliyoruz. Yani yeni oyunun piyasaya çıkmasına kadar diğer ek paketler içinde ücretsiz sürüm müjdesi gelecektir. Daha önce haberlerimizde bu konuda bilgi vermiştik. Hatta devam edecek etkinlikler sonrasında Battlefield 5 oyunu için ücretsiz çekiliş hakkı kazanmakta mümkün olacak. Çekiliş hakkı için detaylar ise ortaya çıkmış değil. Zaman içerisinde bu konuda da bilgiler paylaşılacaktır. Söz konusu fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Buradan Bedava Battlefield V Yazımıza bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here