Bedava Battlefield V Almak Mümkün Olacak

Battlefield serisinin yeni oyunu için EA Games yeni bir kampanya başlatacaklarını açıkladı. Yeni kampanyayla beraber neler sunulacak?

0
Battlefield V
Battlefield V çekilişi

EA Games, en iddialı oyunlarından biri olan Battlefield V yapımı için hazırlıklarını hızlandırmaya başladı. Oyun devinin Battlefield serisine ekleyeceği en iyi yapımlardan biri olarak gösterilen serinin yeni oyunu, E3 2018 tanıtımından bu yana oyun dünyasının da odak noktasında olan yapımlar arasında geliyor.

Bu durumun farkında olan EA Games ise hem reklam hem de oyun hakkında daha fazla bilgi vermek amaçlı yeni bir kampanya dönemine gireceklerini açıkladı. Buna göre Battlefield V oyununa ücretsiz olarak erişmek bile mümkün olabilir.

Battlefield V Etkinlikleri Başlıyor

EA Games tarafından yapılan açıklamaya göre en güncel seriler olan Battlefield 4 ve Battlefield 1 oyunları için etkinlikler düzenlenecek. Battlefield V yapımına özel olarak başlayacak olan etkinlikler, yeni oyunun çıkış tarihine kadar da devam edecek. Etkinlikler boyunca ise oyunculara ücretsiz DLC paketleri sunulacak.

Battlefield V
Battlefield V etkinlikleri

DLC etkinliği olarak da belirtebileceğimiz etkinlik kapsamında, belli aralıklarla sürekli yeni DLC paketlerinin ücretsiz olarak oyunculara sunulduğunu görmek mümkün olacak. Son olarak Apocalypse DLC paketinin ücretsiz olarak sunulacağı da yine verilen bilgiler arasında. Net bilgi yok ancak son Apocalypse için Temmuz sonunu beklemek gerekecek.

Ücretsiz olarak sunulacak olan paketler ise kısa süreliğine ücretsiz olacak. Yani bir nevi sürekli olarak oyunları takip etmeniz gerekecek. Ücretsiz olarak aldığınız paket, ömür boyu sizin içeriğiniz olacak. Tüm bunlarla beraber en büyük haber ise Battlefield V ile ilgili.

Battlefield 5
Battlefield 5 çekiliş müjdesi

Kozmetik Eşyalara Şimdiden Erişim Başlayacak

Etkinlik kapsamında, oyunlarda aldığını başarı ve oyunda bulunma sürelerinize göre ekstra kazançlar elde edeceksiniz. Battlefield V oyununda kullanılacak olan kozmetik eşyalar olarak açıklanan eşyaları, bu etkinliklerde kazandığınız puanlarla açabileceksiniz. EA Games tarafından yapılan son bomba açıklama ise çekiliş. Etkinlik kapsamında, oyunlara dahil olacak olan oyuncularla çekilişler yapılacak.

Çekilişlerin kazananları ise serinin yeni oyununa ücretsiz olarak erişebilecekler. Çekilişin şartları ise şu an için belli değil. Bunun için yakın zamanda EA Games tarafından açıklamalar yapılması bekleniyor. Son olarak oyunun 19 Ekim tarihi itibariyle tüm cihazlar için satışa çıkacağını belirtelim. Hem konsollar hem de bilgisayar sürümlerini göreceğiz.

Güncelleme: Etkinlik kapsamında verilecek DLC’lerin tarihleri yakın zamanda açıklanacak.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here