Broke Protocol Online City RPG Ücretsiz Sunuldu

Broke Protocol Online City RPG ücretsiz müjdesi geldi. Oyun ne kadar süre boyunca ücretsiz?

0
Broke Protocol Online City RPG alma
ücretsiz oyunlar

Steam, ardı ardına ücretsiz oyun müjdelerini vermeye devam ediyor. Firma çok kısa bir süre içerisinde onlarca oyunu tamamen ücretsiz olarak sundu. Dün yayınlanan Insurgency ücretsiz sürüm sonrasında şimdi ise Broke Protocol Online City RPG modeli için benzeri bir haber geldi.

Henüz erken erişim oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor olsa da oynanabilir durumda olan yapım, Steam tarafından sunulan yeni ücretsiz oyun oldu. Peki, bu oyunu ücretsiz olarak almanız için yapmanız gerekenler neler? Oyun nasıl bir yapım? Bu detayları aktarmaya çalışalım.

Broke Protocol Online City RPG Nasıl Bir Oyun?

Broke Protocol Online City RPG oyunu, simetrik grafiklere sahip olan bir oyun. Yani daha anlaşılır bir şekilde ifade etmek gerekirse, Minecraft benzeri bir oyundan söz ediyoruz. Oyunun grafikleri ve hatta oynanış yapısı Minecraft oyununun yapısına oldukça benziyor.

Broke Protocol Online City RPG ücretsiz
Steam ücretsiz oyunlar

Çoklu oyunculu bir oyun olan yapımda farklı temalara göre oyunları kurabiliyorsunuz. Dilerseniz oyunda hapishaneden kaçan suçluları tercih edebiliyor ve sizi kovalayanlardan kaçmaya, saklanmaya çalışıyorsunuz ya da kaçan suçluları yakalayan ekipte oluyorsunuz. Bu şekilde çeşitli varyasyonlarla ve farklı temalarla oyunu oynayabiliyorsunuz.

Broke Protocol Online City RPG Ücretsiz sürümü Nasıl Alınır?

Hemen oyunu ücretsiz olarak nasıl alacağınızdan söz edelim. Yapımı ücretsiz olarak kütüphanenize eklemeniz için tek yapmanız gereken oyunun Steam sayfasını ziyaret etmek. Steam uygulaması üzerinden ya da Steam sitesi üzerinden giriş yaparak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Oyun sayfasında yer alan “Oyunu Yükle” butonuna tıkladığınız zaman yapım, sizin olmuş oluyor. Oyunun sizin olmasının ardından bir daha satın alma işlemi gerçekleştirmenize gerek yok.

Sadece oyunu belirtilen sürede hesabınıza eklemeniz yeterli. Süre içerisinde yapımı hesabınıza eklemeniz durumunda, ücretli olarak satın almış gibi süresiz bir şekilde oyununuzu oynayabiliyorsunuz. Hemen indirme zorunluluğunuz da yok. Bu süre için Steam bir açıklama yapmış değil ancak kaynaklardan gelen bilgilere göre oyun, 100 saat gibi bir süre için ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca yapımın hala erken erişimde olduğunu ekleyelim. Yani bir yandan geliştirilmeye devam ediyor.

Buradan Steam Sayfasına gidebilirsiniz.

Buradan Insurgency Ücretsiz haberine bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here