Cyberpunk 2077 Türkçe Destekli Mi Olacak?

Cyberpunk 2077 için sevindirici haber. Oyuna dil desteği geliyor...

0

CD Projekt RED tarafından duyurulduğu andan bu yana gündemde kalmayı başaran Cyberpunk 2077, uzun bir bekleyiş süresinin içerisine girdi. Zaten 6 yıldır geliştirme aşamasında olan oyunun, Gamescom 2018 etkinliğinden sonra tamamlandığı müjdesi gelmişti. Ancak oyunun tam sürümünün yayınlanmasının biraz daha zaman alacağı konusunda bilgiler verilmişti.

Tüm senaryonun oynanabilir olmasına karşın, oyun içi hataların giderilmesi açısından bir süre daha yayının erteleneceği konusunda bilgiler verilmişti. Bu noktada oyun için bir de oynanış videosu yayınlanmıştı. Sinematik videonun hemen ardından ise bu kez Türk kullanıcılar için sevindirici haber geldi. Bilkom tarafından yapılan açıklamaya göre Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği yolda.

Cyberpunk 2077 Türkçe Dille Geliyor

Bilkom tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bilgiler, yeni oyunu bekleyenleri bir hayli heyecanlandıracak cinsten. Bu kez oyunun Türkçe dil desteği sunacağı konusunda bilgiler verilmiş oldu. Yapımda Türkçe dil desteğinin bulunmasına karşın, seslendirme kısmında da Türkçe dil desteği olup olmayacağı konusunda bir bilgi yok. Muhtemelen seslendirme kısmında herhangi bir destek olmayacak.

Tüm bunlar bir yana, oyunun ne zaman çıkış yapacağını hala öğrenemedik. Yapımın yıl içerisinde satışa çıkması bekleniyordu ancak son detaylara göre 1 sene gibi bir gecikme söz konusu olabilir.

Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği

Daha önce yine Bilkom tarafından paylaşılan ve silinen bir Twitter mesajı da oyunun 1 sene gecikeceği yönündeydi. Tamamlanmasına rağmen, hataları nedeniyle çalışmaları devam ettiği belirtilen yapımın merakla ne zaman yayınlanacağını bekliyoruz.

Açık dünya temelli RPG oyunu olarak karşımıza çıkacak Cyberpunk 2077, muhtemelen karakter özelleştirmeleri ve grafikleri ile çok konuşulacak. Daha detaylı bilgi almak için yapımın çıkışını beklememiz gerekecek. Oyun çıkış yaptığında ya da fiyatları açıklandığında daha fazla bilgiye yer vereceğiz. En azından Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği müjdesi de oldukça sevindirici bir haber.

Buradan Cyberpunk 2077 oynanış videosuna bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here