Days Gone Yeni Güncellemesi

Days Gone güncellemesi ve yeni etkinlikler...

0
Days Gone

Yaz aylarının gelmesi ile oyunlara olan ilgiler gittikçe artmakta. Tabi oyun yapımcıları da bu ilginin farkında olarak yeni güncellemeler yayınlıyor. Küçüklü büyüklü yayınlanan bu güncellemelerden Days Gone‘da nasibi almış durumda. En son yaz ayı güncellemesi oyuna pek çok yenilik ve özellik katmış durumda.

Days Gone her ne kadar güncellme almış olasa aslında henüz çiçeği burnunda yeni yayınlanmış bir oyun. Oyun bu sene 26 Nisan tarhinde yayınlandı. Yeni güncellemelerle oyuna yeni modlar ve ekstra içerikler eklendi. İlk olarak yapımcı firmalar oyunun zorluk seviyesini artırarak yeni bir zorluk seviyesi oluşturdular.

Anlaşılan pek çok oyuncunun yanına bile yaklaşamadığı bu zor seviyeler bazı oyuncuları tatmin etmedi ve hayatta kalmanın neredeyse imkansız olduğu yeni bir zorluk seviyesi ortaya çıkmış durumda. Bu zorluk seviyesinde oynayan oyuncular ödülsüz kalmıyor tabii ki. Bu seviyedeki oyuncular Playstation’un özel başarımlarını kazanabiliyor.

Days Gone Güncellemesi

Güncellemeler Haziran ayı itibari ile gelmeye devam edecek. Yayınlanan güncellemeler ile oyuna yeni dövüşler, kalabalık zombi grupları ile savaşlar gibi yeni mücadelelerin ekelenmesi gündemde.

Ayrıca yapılan güncellemeler motorsiklet ile alakalı yeni görevler, kıyafet, yüzük, motosiklet tasarımları gibi yeni ekipmanlar da içerecek. Eklenen bu ekipmanlar için ise şimdilik herhangi bir ekstra ödeme yapmayacaksınız. Sadece oyun içerisinde ilerlemeler ile elde edilen youn parası bu ekipmalara sahip olmada kullanılabilecek.

Days Gone

SIE Bend Studio haziran sonu gibi yayınlayacağı güncellemede ilk zorlu görev olan Surrounded modunu oyuna ekleyeceğini duyurdu. Bu moddaki en büyük yeniliğin oyunun ilerleyişine göre oynanan oyunda ekstra puan kazandırması olacak. Öreğin oyunun ilerleyişine göre yapılan saldırılar ve vuruşlar bu modda oyuncuya daha fazla puan getirisi sağlayacak.

Haziran sonundan itibaren yayınlanacak güncellemenin ardından 12 hafta boyunca düzenli olarak her hafta farklı bir güncelleme yayınlanması planlanıyor. Öyle görünüyor ki bu yaz oyuncular bu güncellemeler ile sıkılmadan Days Gone’da zombi öldürmeye devam edecek.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here