Destiny 2 PlayStation 4 Sahiplerini Sevindirecek

Oyunculara yeni müjde Sony'den geldi. Destiny 2 yapımı ücretsiz oldu. İşte tüm bilgiler ve detaylar.

0
Destiny 2
Destiny 2 ücretsiz olarak geliyor

Sony’nin oyuncuların ilgisini toplamak ve PlayStation 4 konsollarını canlı tutmak adına çok önemli adımlar attığını görüyoruz. Firmanın bu konuda en büyük çalışması ise ücretsiz oyun müjdeleri. Oyunculara belli aralıklarla sunulan ücretsiz oyunlar, firmanın hem konsollardaki oynanış süresini arttırmasını hem de rakiplere karşı tercih edilen bir marka haline gelmesini sağlıyor. İşte bu şekilde bir hamlede hafta sonu için geldi. Bu kez sürpriz oyun ise Destiny 2 yapımı oldu. Yeni yapılan açıklamayla beraber Destiny 2 oyununun büyük bir kampanyaya dahil olduğu da açıklandı. Hemen oyun için detaylara geçelim.

Destiny 2 Ne Koşulda Ücretsiz Olarak Alınabilecek?

Oyunun ücretsiz olarak alınabilmesi için PlayStation 4 konsollarına sahip olmanız gerekiyor. Daha önceki nesil konsollar için böyle bir durum söz konusu değil.

Bunun dışında kullanıcıların PS Plus üyesi olması da gereklilikler arasında geliyor. Bu şartları sağlamayan kullanıcılar için Destiny 2 yapımını ücretsiz olarak almak mümkün olmayacak.

Ne Kadar Süre Ücretsiz Olacak?

Şimdi gelelim oyunun ne kadar süre boyunca ücretsiz olarak sunulacağına. Bu konuda da Sony detaylı bilgiler veriyor. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre oyun 29 Haziran tarihinden 2 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabilecek.

Destiny 2
Destiny 2 ücretsiz oldu

Oyunun tüm modları ve ana oyunda yer alan tüm ögelerin de oynanabilir olduğunu ekleyelim. Sadece Warmind ve Curse of Osiris modlarının kullanıcılara ücretsiz olarak sunulduğunu görmek mümkün olmayacak. Bu modların da zaten bağımsız modlar olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

İndirim Kampanyası

Oyun 2 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak denenebilecek ancak bu tarihten sonra, yapım tekrar erişime kapalı hale gelecek. İşte bu kısımda da Sony tarafından PlayStation 4 kullanıcılarına bir müjde verilmiş durumda. Bu süreç içerisinde oyunun fiyatında da %50 gibi bir indirim göreceğiz.

Oyunu indirimli olarak almak isteyen kullanıcıların önemli bir avantajı da bulunacak. Öyle ki oyunu satın almanızın ardından, ücretsiz sürümde yer alan tüm ilerlemeniz korunacak. Yeniden sıfırdan başlamak zorunda kalmayacaksınız. Oyun hakkında çok fikri olmayan kullanıcılar için yapımın bir de videosunu paylaşalım.

Buradan Steam Yaz İndirimleri Alınabilecek En İyi Oyunlar yazısına ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here