Dirt Rally 2.0 Çıkış Tarihi ve Efsane Video

İddialı yapım yeni Dirt Rally oyunu için geri sayım başladı...

0
Dirt Rally 2.0, ralli oyunu
Dirt Rally 2.0 çıkış tarihi ve video

Yarış oyunu kategorisinde ralli oyunlarının farklı bir yeri var. Sadece yarış duygusu ve rekabetin getirdiği heyecan değil, ralli oyunlarında bir aksiyon yönü de var. Yarışın verdiği heyecanla beraber aksiyon duygusunu en iyi yansıtan oyunlardan birisi de Dirt Rally. Codemasters tarafından geliştirilen serinin yeni oyunu da yolda. Dirt Rally 2.0 adıyla gelecek olan yeni yapım, hem daha fazla lisanlı araç içerecek hem de yenilenmiş grafiklere sahip olacak. Merakla beklenen yapımın çıkış tarihinin açıklandığını belirterek detaylara geçelim.

Dirt Rally 2.0 İddialı Geliyor

Dirt Rally 2.0 çıkış tarihi ve videolara geçmeden önce oyunun yapısından biraz söz edelim. Yeni yapımın en büyük avantajlarından biri Resmi olarak FIA World Rallycross Championship lisanlarına sahip olması. Lisans sayesinde, benzer yapımlardan farklı olarak birebir gerçek pistlerde yarışma şansını elde ediyorsunuz. 8 adet lisanslı pist göreceğiz.

Codemasters,Dirt Rally 2.0
Dirt Rally 2.0 çıkış tarihi

Aynı durum araçlar için de geçerli. Hepsi olmasa da yine lisanlı araçların bulunduğu oyun, gerçeklik yönüyle öne çıkacak yapımlardan bir tanesi. Araç dinamikleri, aksiyon yönü ve daha birçok detayı tanıtım videosunda da görebilirsiniz.

Dirt Rally 2.0 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Az çok oyunun yapısını aktardıktan sonra geçelim açıklanan çıkış tarihine. Yeni oyun için bir süre daha beklemek gerekecek. Öyle ki Dirt Rally 2.0 çıkış tarihi 26 Şubat 2019 olarak açıklandı. Platform desteği olarak ise PS4, PC ve Xbox One platformlarının destekleneceğini ekleyelim. Fiyat konusunda ne yazık ki bilgi yok.

Codemasters henüz bu konuda bir açıklama yapmadı. Lisansları ve eski fiyatları düşünecek olursak, çok ucuz bir oyun beklemek yanlış olur. Tüm bunlar zaman içerisinde detaylanacaktır. Dilerseniz şimdi sizi video ile baş başa bırakalım. Yeni bir gelişme olduğunda yine sitemizden haberlere ulaşabilirsiniz.

Buradan PlayStore üzerinden satılan Razer ekimanlarına bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here