Fallout 76 Beta Nasıl Oynanır? Tarihleri Neler?

Fallout 76 Beta sürümü detayları belli oldu...

0
Fallout 76 Beta
Fallout 76 Beta indirme

İlk olarak E3 2018 kapsamında karşımıza çıkan oyunlardan biri olan Fallout 76, serinin en iyi oyunlarından biri olacak gibi duruyor. Hem paylaşılan özellikler hem de paylaşılan videolar Fallout 76 yapımının ne kadar iddialı olacağını gösteriyor. Çok kısa bir süre önce yeni oyun için paylaşılan videoyu ele almıştık. Videoda oyunun yapısına ilişkin önemli detaylar veriliyordu. Bir yandan oyun hakkında bilgiler veren yeni video, bir yandan ise beta sürümü için detayları ortaya çıkarmış oldu. Peki, Fallout 76 Beta sürümü ne zaman yayınlanacak? Fallout 76 Beta sürümü nasıl oynanır? Kayıt yaptırmak gerekiyor mu?

Fallout 76 Beta İndirme ve Oynama

Fallout 76 Beta sürecinin oyunun çıkışından neredeyse 1 ay kadar önce başladığını göreceğiz. Fallout 76 Beta tarihi 23 Ekim 2018 olarak açıklandı. 23 Ekim itibariyle kullanıcılar oyunu beta sürümüyle deneme şansını elde edecekler. İlk beta tarihi olarak belirlenen 23 Ekim tarihinde ise sadece Xbox One kullanıcılarına sunum yapılacak. Yani oyunu ilk deneyecek olan kullanıcılar Xbox One konsol sahipleri olacak.

Fallout 76 Beta
Fallout 76 Beta sürümü için ilk açıklama

PC ve PS4 kullanıcıları için Fallout 76 Beta tarihi ise 30 Ekim olarak açıklandı. PS4 ve PC kullanıcıları için yayın yapılmasının ardından tam beta süreci başlamış olacak. Beta sürecinde bilinmesi gereken ilk nokta ise betanın sürekli oynanabilir olmayacağı. Beta sürümü sınırlı bir süre için oynanabilir olacak. Yani sürekli açık bir oyun beklemeyin.

Beta Nasıl Oynanır?

Burada kullanıcılara bir kötü haber verelim. Fallout 76 Beta sürümü sınırlı olarak geliyor. 23 Ekim başlangıcıyla beraber betaya kayıt yaptırmanız için mutlaka oyuna sahip olmanız lazım. Yani kapalı beta sürecinden söz ediyoruz. Oyunu ön sipariş üzerinden alan kullanıcılara beta oyunu sunulacak.

Fallout 76 Beta oynama
Fallout 76 Beta sürümünü nasıl oynarız?

Bunun dışında herkese açık olarak beta gelmeyecek. Beta sürecine erişmek için ise Bethesda resmi sitesini kullanmak yeterli olacak. Bunun dışında açık bir beta sürecinin olmayacağını tekrar hatırlatalım. Oyunun resmi olarak çıkış tarihi ise 14 Kasım 2018 olarak açıklanmıştı. Bu tarihte herhangi bir değişiklik söz konusu değil.

Buradan Fallout 76 için yayınlanan yeni videoya bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here