Fallout 76 Yepyeni Video ile Gündemde

Fallout 76 videosu yayınlandı. Oyun için videosu ve son detaylar...

0
Fallout 76 oyun içi video
Fallout 76 için yeni bir video yayınlandı

Fallout efsanesi, yeni oyunla devam edecek. E3 Fuarı sonrasında konuşmaya başladığımız Fallout 76 oyunu, seriye yeni bir soluk getirecek. Yine insanlığın ölüm kalım mücadelesinde geçecek olan hikayesiyle ilgi odağı olacak olan oyun için geri sayım başlamış durumda. Oyunun çıkış tarihinin yaklaşması, Bethesda tarafından yeni adımların atılmasını da sağlamaya başladı. Son olarak oyundan yeni bir video daha paylaşıldı. Yeni oyun içi video, ne denli bir heyecana sürükleneceğimizin de göstergesi oldu.

Fallout 76 İddialı Geliyor

Paylaşılan videoda bilindik bir başlangıç karşımıza çıkıyor. “Savaş.. Savaş asla değişmez” sözleriyle başlayan yeni video, oyunun yapısının kısa özetini veriyor. Nükleer bir felaketin nasıl sonuçlara neden olacağını ve sonrasını ele alan video, teknik konuda da önemli detaylara yer veriyor. Videoda yer alan detaylara baktığımız zaman, oyunun özellikle karakter modellemelerinin oldukça başarılı olduğunu görüyoruz.

Tüm bunlara karşın yeni videoda bazı hikaye detaylarına yer verilmekten kaçınıldığını da ekleyelim. Özellikle nükleer felaketin tam olarak nasıl gerçekleştiği konusunda bilgiler verilmemiş. Batı Virginia’da yaşanan felaketin detaylarını öğrenmek için Kasım ayını beklememiz gerekecek.

İlk olarak Xbox oyun konsolları için yayınlanması beklenen Fallout 76, 23 Kasım’da satışa çıkmış olacak. Kasım ayı içerisinde diğer tüm platformlar için de yayın yapılmış olacak. Tabii ki çıkış öncesinde bir beta programının başlatılacağını da belirtelim.

Muhtemelen kapalı beta süreci olarak işleyecek beta sürecinde de çok önemli detayları öğreneceğiz. Hem oyunun çıkışından hem de beta sürecinden önce, Fallout 76 hakkında daha fazla detayın yer alacağı videoların geleceğini düşünüyoruz. Yeni bir video yayınlandığında ya da yapımdan yeni bir haber geldiğinde sitemizden gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz. Uzatmadan sizi, yeni oyun için videosuyla baş başa bırakalım.

Buradan DOOM 2 Battle Royal mod hakkında bilgi alabilirsiniz.   

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here