Farming Simulator 19 için Oyun İçi Video Paylaşıldı

Farming Simulator 19 nasıl bir oyun olacak? İşte Farming Simulator 19 yeni videosu...

0
Farming Simulator 19, simülasyon
Farming Simulator 19 videeo ve yeni detaylar

Simülasyon oyunları içerisinde önemli bir tür olarak karşımıza çıkan çiftçilik oyunları, bir hayli ilgi topluyor. Bu alanda en iddialı oyun ise Farming Simulator serisi. Son olarak Farming Simulator 18 oyunuyla karşımıza çıkan seri, şimdilerde ise Farming Simulator 19 yapımıyla gündemde.

Bu senenin en iyi simülasyon oyunlarından biri olması beklenen yapımın, sürekli olarak yeni detayları da ortaya çıkmaya başladı. Son olarak Farming Simulator 19 oynanış videosu paylaşıldı. Oynanış videosu, merak edilen simülasyon detaylarını da ortaya koymuş oldu.

Farming Simulator 19 Simülasyon Oyunu Özellikleri

Oyun ilk tanıtıldığı zamanda aynı ifadelere yer verilmişti. Genel olarak yapımın dünyanın en detaylı tarım oyunu olacağı konusunda bilgiler verilmişti. Oynanış videosu sonrasında netlik kazanan detaylarda ne kadar iddialı bir oyun göreceğimizi ortaya çıktı.

Oyunda 300 ve hatta daha fazla araç bulunacak. Tarım araç gereçlerinin yer alacağı ve hemen hemen tüm araçlara yer verecek olan yapım, tüm araç özelliklerini detaylı olarak ortaya koyacak. Araç özelliklerinin gerçeğe çok yakın olması, Farming Simulator 19 gerçekliğini de arttırmış olacak. Daha gerçekçi ve daha profesyonel bir oyun göreceğiz.

Tarım yönünden çok daha başarılı bir oyun göreceğiz ancak sınırlar bununla kalmayacak. Farming Simulator 19 oyunun da serinin diğer oyunlarında olduğu gibi hayvan yetiştiriciliği de yapabileceksiniz. Bu kez oyuncular koyun, inek besiciliğinin yanında at çiftliği de kurabilecekler. At çiftliği ise çok daha gelişmiş olacak.

Kullanıcılar kendi atlarını yetiştireceği gibi beslediği atlara binebilecek ve tüm çiftliği atları ile gezebilecek. Hem daha detaylı hem daha gerçekçi hem de daha başarılı grafik özellikleriyle dikkat çeken oyunun, 20 Kasım 2019 tarihinde çıkış yapacağı da son detayımız olsun. Yeni yapımı oynamak için bir süre daha beklemek gerekiyor.

Buradan Fortnite Jetpack Modu hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here