FIFA 19 Cristiano Ronaldo Juventus Fragmanı Yayınlandı

Cristiano Ronaldo'nun, Juventus takımına transfer olmasının ardından EA Games düzenlemeleri devam ediyor. İşte FIFA 19 Cristiano Ronaldo Juventus transferi.

0
Cristiano Ronaldo Juventus
EA Games Cristiano Ronaldo Juventus düzenlemesi

Oyun dünyasında bu haftanın konusu, FIFA 19 olmuştu. Daha öncede haberlerimizde yer verdiğimiz konuya ilişkin detaylardan söz etmiştik. Oyunun gündeme gelmesinin nedeni, en az oyun kadar ünlü belki de çok daha ünlü olan Cristiano Ronaldo transferi olmuştu. Öyle ki EA Games, FIFA 19 için yıldız futbolcu ile anlaşmış ve tüm oyun yıldız futbolcu üzerine kurulmuştu. Kapak görselleri, oyun içi ögeler ve tanıtım filmleri. Tüm bu yapı ise Cristiano Ronaldo Juventus transferi sonrasında bir anda boşlukta kaldı. Daha önce EA Games’in bu konuda önlemler almaya başladığını aktardık. Şimdi ise Cristiano Ronaldo Juventus versiyonu için ilk fragman yayınlandı.

Cristiano Ronaldo Juventus Versiyonu

EA Games tarafından yapım çıkmadan düzenlemelerin geleceğini işaret eden gelişme, yıldız futbolcuyu Juventus formasıyla görmemizi de sağlamış oldu. Yine Juventus yıldızları ve Cristiano Ronaldo ile hazırlanan yeni tanıtım videosu, hem yapımın sosyal medya hesaplarından hem de yıldız futbolcunun hesaplarından yayınlandı.

Yeni fragmanda yer alan detaylar, bundan sonraki aşama için nasıl bir yol izleneceğini de ortaya çıkarmış oldu. Öyle ki 11 saniyelik kısa fragmanda, yeni sezon ifadelerine yer veriliyor. Takip eden oyuncuların bileceği gibi bu sene FIFA 19, hikaye modu için son sezonunu sunacak.

Karakterimizin Real Madrid transferi ile sonuçlanmasını beklediğimiz son sezon için takımın yıldızı Cristiano Ronaldo ile sahnelere yer verilmişti. Zaten en büyük değişiklikte bu kısımda karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. Muhtemelen tüm bu sahneler değiştirilecek.

Oyuncumuz yine Real Madrid takımına mı transfer olacak? Bu sorunun cevabını bilmek oldukça zor. Öyle ki Cristiano Ronaldo Juventus transferi sonrasında, hikaye modu için de Juventus değişikliği yapılabilir. Bunun için oyunun en azından demo sürümünü görmek gerekiyor.

FIFA 19 Cristiano Ronaldo Juventus
FIFA 19 Cristiano Ronaldo Juventus

Şu an için ortaya çıkan detaylar pek yeterli detaylar değil. Elimizde yeni fragman dışında çok önemli bir detayın olmadığını da söylemek gerek. Sadece kapak görsellerinin değiştirildiğini ve oyun ögelerinde bazı mini değişikliklerin yapıldığını hatırlatalım. Bakalım daha ne gibi değişimler göreceğiz? Bunlar için takipte kalın.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here