FIFA 19 Demo Nasıl Oynanır? İşte Gereklilikler

FIFA 19 Demo sonunda ortaya çıktı. Demo tarihi ne zaman? Oyunun demosu nasıl oynanabilir?

0
EA Sports, FIFA 19 Demo
FIFA 19 Demo sürümü

Oyun dünyasının, en çok beklenen yapımlarından birisi FIFA serisi. Her sene yeni oyunlarını gördüğümüz seri, bu sene de FIFA 19 ile karşımıza çıkıyor. Şampiyonlar Ligi, yeni lisanslar, hikaye modu gibi artılarıyla gelecek olan yapımın, hemen her yönünü daha önce incelemiş ve sitemizden yer vermiştik. Yine bu yenilikleri görmek için burada belirttiğimiz linke gidebilirsiniz. Şimdi ise merakla beklenen oyunun demo sürümü gündemde. EA Games, çok kısa bir süre önce FIFA 19 Demo açıklamasını yaptı ve oyuncuları bir hayli sevindirdi.

Peki, FIFA 19 Demo nasıl oynanır? Neler yapmak gerek? Bakalım.

FIFA 19 Demo Oynama

EA Games tarafından duyurulan demo sürümü, her sene olduğu gibi oyundan birkaç hafta önce geliyor. Oyunun final sürümünden önce yayınlanacak olan demo, yine EA Games sistemleri üzerinden oynanacak. FIFA 19 Demo tarihi 13 Eylül olarak açıklandı. Demoyu oynamak için ise gereklilikle oldukça basit. Demo için en önemli gereklilik, Origin hesabı.

FIFA 19 Demo, EA Games
FIFA 19 Demo sürüm

Eğer yoksa Origin uygulamasını bilgisayarınıza indirin. Ardından Origin hesabınız varsa oturum açın, yoksa yeni bir hesap açabilirsiniz. FIFA 19 Demo tarihi geldiği zaman, yani 13 Eylül tarihinde oyunun demo sürümüne direk olarak Origin üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tıpkı Steam hesabında olduğu gibi oyunun demosunu indirmeniz gerekiyor. Demonun indirilmesi için ne kadar bir boyut belirlendiği ise şu an için belli değil. Demo sürümünü indirdikten sonra oyuna girebilirsiniz.

Demo Sınırlamaları Neler?

FIFA 19 Demo oynama bu kadar basit. Şu an için demo içeriğini ise bilemiyoruz. Muhtemelen bunun için EA Games’in yeni açıklamalar yapması gerekiyor.

 FIFA 19 Demosu
EA Games Demo

EA Games tarafından yapılacak olan açıklamayla beraber sınırlar belli olacak. Hangi takımların bu sürümde karşımıza çıkacağını, hangi statların ve oyun modlarının bulunacağını da bilmek zor.

28 Eylül 2018 tarihinde yayınlanacak olan oyunun, demosundan sonra daha detaylı bilgileri elde etmek mümkün olacak. Eğer sistem gereksinimleri hakkında bilgi almak isterseniz buradan sistem gereksinimlerine de ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Demo sürüm yüklemesinde ya da Origin hesap aşamasında bir sorun yaşarsanız, yorum bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca demo sürümün çıkışından sonra da çok daha fazla bilgi paylaşımı yapacağız. Muhtemelen yeni demo sürümünde önemli detaylara yer verilecek. Özellikler, grafikler ve oyun mekaniklerindeki değişiklikleri yakından görmek mümkün olacak.

Buradan Oyunun Sistem Gereksinimlerine bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here