FIFA 19 Hayatta Kalma Modu Nasıl İşleyecek?

FIFA 19 Hayatta Kalma modu neler sunacak ve nasıl kullanılacak? Yeni mod hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar.

0
FIFA 19 Hayatta Kalma modu
FIFA 19 yeni özellikler

Oyun dünyasına yepyeni bir seri daha geliyor. Çok uzun bir süredir konuştuğumuz yeni iddialı yapım FIFA 19, alışkanlıkları da değiştirecek gibi gözüküyor. Öyle ki gelen bilgiler yeni oyunun ne kadar iddialı olacağını göstermeye devam ediyor. Daha önce oyunun sokak futbolu modu, yenilenmiş olan Ultimate Tem özelliği gibi birçok yenilikten söz etmiştik. Bunlar için detayları öğrenmek adına aşağıda vereceğimiz bağlantıları ziyaret edebilirsiniz. Şimdi ise yepyeni bir modu ele alacağız. Bu kez FIFA 19 Hayatta Kalma modu hakkında bilgiler vereceğiz. Öyle ki EA Games’in yeni sürprizlerinden birisi de FIFA 19 Hayatta Kalma modu olacak.

FIFA 19 Hayatta Kalma Farklı Yapısı ile Dikkat Çekecek

FIFA 19 Hayatta Kalma modu, alışkanlıklarınızı değiştirecek. Yeni modla beraber oyuna bir aksiyon yönü gelmiş olacak. Sistem futbolcuların oyundan atılması üzerinde kurulu olan bir sistem. FIFA 19 Hayatta Kalma modu ile oynadığınız maçlarda gol attığınız zaman, takımınızdan bir futbolcunun ayrılması gerekecek.

Üstelik takımdan ayrılacak olan oyuncuyu da siz seçemeyeceksiniz. Her gol attığınızda takımdan bir kişi ayrılmış olacak. Böylelikle gol atan takım için maç sürekli olarak zorlaşacak. Açıkçası karşı taraf içinde geçerli olacak olan bu yeni maç modunun, oyuna çok farklı bir hava getireceğini söylemek gerekiyor.

Yeni FIFA 19 Hayatta Kalma modu
FIFA 19 modları

Tabii ki unutmadan ekleyelim ki bu modda da bir sınır söz konusu. Tıpkı temel futbol kurallarında olduğu gibi bu mod üzerinden de kullanıcıların futbol kuralları gereği maksimum olarak 7 futbolcuya düşebileceğini ekleyelim. Yani bol gollü maçlar 7 vs 7 bir şekilde devam edebilir. Futbola aksiyon ve yeni bir eğlence sistemi getirecek olan yeni modun nasıl karşılanacağını zaman gösterecek.

Öyle ki EA Games daha önce böyle bir sistemi denememişti. Sistemi denemediği gibi firmanın bu konuda benzer örneklerde sunmadığını gördük. Çok daha farklı bir yapıyla geleceğini ve ekstra modlar ile destekleneceğini gördüğümüz oyunun yayınlanmasını beklemek gerekiyor. En azından demo serisini beklememiz gerekiyor. Bu modları demoda deneme şansını bulabiliriz.

Buradan FIFA’nın yeni oyunu hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here