FIFA 19 ile Ultimate Team Önemli Ölçüde Değişecek

FIFA 19 serisinde yer alacak olan Ultimate Team için önemli değişiklikler yolda. Yeni yapım neler sunacak?

0
FIFA 19
FIFA 19 değişiklikleri

EA Games, yeni gözdesi olan FIFA 19 oyununu E3 2018 etkinliği kapsamında duyurmuş ve E3 2018 etkinliğine damgasını vurmuştu. Yeni oyunla beraber çok önemli değişikliklere yer vereceğini belirten firmanın, ilk tanıtımının ardından ne gibi değişikliklerin geleceği de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Daha önce ilk sürprizin Şampiyonlar Ligi lisansları olduğu açıklamıştık. Hemen sonrasında ise yeni bir senaryo modu müjdesi gelmişti. Tüm bunlar FIFA 19 serisine gösterilen ilgiyi arttırırken, bu kez EA Sports Başkan Yardımcısı COO Daryl Holt tarafından önemli bir açıklama geldi. Buna göre Ultimate Team önemli değişikliklerle gelecek.

FIFA 19 Ultimate Team Nasıl Değişecek?

EA Sports yetkilisi tarafından gelen bilgilere göre kullanıcılar çok daha detaylı bir Ultimate Team ile karşı karşıya kalacak. Eski oyunlardan örnek vererek yeni oyunu aktaralım. Eski sistemde oyunun önemli kısımlarından biri olan paketlerde, kullanıcıların nasıl bir sürprizle karşı karşıya kalacağı bilinmiyordu. Kısacası hangi oyuncuların hangi paketlerde çıkacağı konusunda detaylı bilgiler verilmiyordu. Sadece hangi oyuncu türünün çıkacağı konusunda bilgiler veriliyordu. Mesela 3 adet altın futbolcu kartı gibi.

FIFA 19
FIFA 19 Ultimate Team

Yeni sistemde ise bu konuda daha fazla bilgi verilebilecek. FIFA 19 Ultimate Team paketlerinde kullanıcıların hangi oranlarda nasıl ögelerin çıkacağı konusunda bilgilendirilmesi sağlanacak. Yani kullanıcılar paketlerin içerisinde neler çıkacağı konusunda oranlara bağlı olarak çok daha detaylı bilgiler alabilecek. Şimdilik yeni oyunun Ultimate Team bölümünde yer alacak olan değişikliklerin bu şekilde olduğunu görüyoruz.

Yeni Sürprizler Yolda

Bunlara ek olarak sistemde birçok sürpriz sunulacağı yönünde de bilgiler var. Mesela yeni dönemde kullanıcıların Şampiyonlar Ligi ögelerini kullanması da sağlanabilecek. Yine futbol oyunları için rekabeti arttıracak olan FIFA 19 yapımının, daha neler sunacağını ise zaman gösterecek.

PES 2019 konusunda paylaşılan bilgiler ile karşılaştırdığımız zaman FIFA 19, futbol oyunları kategorisinde yine lider olacak gibi duruyor. Aradaki yarışta kimin önde olacağını görmek için en azından demo sürümlerini bekliyoruz. Demo sürümlerinden sonra daha detaylı bilgileri sitemizden paylaşacağız.

Buradan Destiny 2 PlayStation 4 Sahiplerini Sevindirecek Yazımıza ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here