FIFA 19 Street Modu Nedir? Oyunda Yer Alacak Mı?

FIFA 19 Street Modu olarak yeni bir mod gelebilir. Bu modun gelip gelmeyeceği konusunda neler biliyoruz? Nasıl bir moddan söz ediyoruz?

0
Sürpriz FIFA 19 Street Modu gelebilir
FIFA Street dönemi geri mi dönüyor?

EA Games, çok fazla reklam yapmamış olsa da FIFA 19 oyunu şimdiden ses getirmeyi başardı. Aslında yaşanan gelişmeler oyunun reklamına pek gerek bırakmadı demek doğru olacaktır.  İlk önce Şampiyonlar Ligi lisanlarının FIFA serisine geçmesi, hemen sonrasında yeni takım anlaşmalarının yapılması derken, son olarak Ronaldo’nun transferi olayı FIFA 19 yapımının tanıtımını ister istemez yapılmasını sağladı. Çok kısa bir süre önce oyunun merakla beklenen satış fiyatları da açıklandı. Her ne kadar satış fiyatları hüsrana yol açsa da EA Games’in sürprizleri de bitmeyecek gibi gözüküyor. Bu kez FIFA 19 Street Modu için yeni detaylar var.

Nedir Bu FIFA 19 Street Modu?

Bu mod çok eski bir tarihe dayanıyor. Yıllar öncesinde sunulan FIFA Street oyunundan yola çıkarak geliştirildiği belirtilen modla beraber, kullanıcıların kural dışı maçlar oynamasına izin verilecek. Yani şöyle ki standart maçlar yerine sokak maçlarıyla karşı karşıya kalacağız. Daha önce FIFA Street adıyla gördüğümüz oyunda olduğu gibi 3 vs 3 ya da 5 vs 5 gibi müsabakalar yapmak mümkün olacak.

FIFA 19 Street Modu geliyor
FIFA 19 yeni mod

Tek kale, çift kale gibi bir nevi sokak kurallarıyla serbest stil olarak oynanan yapımın, şimdi ise FIFA 19 sersiyle gündeme geldiği belirtiliyor. İşte kullanıcıların burada sürprizle karşılaşması bekleniyor. FIFA 19 Street Modu sayesinde, 5 vs 5 oyunlar oynayabileceğimiz FIFA Street oyununun yeni yapıma dahil edilmesi söz konusu. Kısacası yıllar öncesinde gördüğümüz oyun, yeni yapıma bir mod olarak eklenmiş olacak. Tabii ki yeni grafikler, yeni kurallar ve yeni dinamiklerle beraber.

Gerçekten Gelecek Mi?

İşte burası tam olarak soru işareti. Oyunun çıkmasına çok az bir süre kaldı. Bu nedenle yeni yapımın özelliklerinin tamamen ortaya çıkmış olduğunu düşünüyorduk. Ancak bu kadar kısa bir süre kala gündeme gelen yeni mod, işleri biraz karıştırdı.

Kaynaklar daha önce de EA Games konusunda önemli bilgiler veren kaynaklar. Bu nedenle yeni modun gelme ihtimali oldukça yüksek. Fakat bu kadar kısa süre kalmasına karşın yeni modun duyurulmaması, kafaları karıştıran detaylar arasında. Tüm bunları beta sürümle beraber öğrenme şansımız olacak.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here