FM 2019 Fiyatlarına Zam Yolda

Football Manager serisinin devamı olarak gelen 2019 sürümü, fiyat güncellemesi aldı...

0
FM 2019 fiyatı değişti
FM 2019 yeni fiyat

Futbol oyunlarının iki ayağı var. İlk ayakta, FIFA ve PES serisinde olduğu gibi kendimizi takımın başında görüyor ve takım odaklı olarak ilerliyoruz. Akat işin bir de menajerlik kısmı var. Bu alanda da Football Manager oyunu karşımıza çıkıyor. Takımın yönetim kısmında görev aldığımız seri, en az FIFA ve PES yapımları kadar ilgi görüyor. Sürekli olarak yeni oyunlarla güncellenen serinin son olarak FM 2019 yapımıyla gündeme geldiğini de biliyoruz.

Daha önce duyurusu sonrasında haberlerini yaptığımız oyun için şimdi ise kötü bir haber vereceğiz.

FM 2019 Fiyatları Değişiyor

Yeni yapım duyurulduğu andan birkaç hafta sonra, oyunun ön siparişleri açılmıştı. Ülkemizde de ön siparişlerin açıldığını görmüştük. Açıklanan ilk ön sipariş fiyatları ise oldukça beğeni topladı. Öyle ki FM 2019 ön sipariş fiyatlarının 119 TL gibi uygun bir ücrette kaldığını görmüştük. Fakat bugün ortaya çıkan resmi açıklama, FM 2019 fiyatları için sevindirici olmayan gelişmelerin yaşanmasına neden oldu. Yapılan açıklama sonrasında fiyatların güncelleneceği belirtildi.

Oyun için açıklanan 119 TL ön sipariş rakamının, artış göstereceği ve yeni fiyatın 179 TL olacağı açıklandı. Oyunun çıkış yapmasından hemen önce gelen fiyat güncellemesi, hemen geçerli olmayacak. Kullanıcılar eski fiyattan satın alma için bir şan daha sunuluyor.

FM 2019 çıkış tarihi
FM 2019 fiyatı güncellendi

Yapılan açıklamalara bakacak olursak, oyun 1 gün daha eski fiyattan devam edecek. Şu an sipariş vermek isteyen kullanıcıların sadece 119 TL ödemesi yeterli. Fakat 24 Eylül tarihinden sonra yeni fiyatlar geçerli olacak.

FM 2019 çıkış tarihi de 2 Kasım olarak açıklanmış durumda. Yarından itibaren çıkış tarihi gelinceye kadar oyunu, 179 TL satış fiyatıyla alabileceksiniz. Oyunun satışa çıkmasının ardından yapımın satış fiyatının tekrar değişmesi gündeme gelebilir. Şimdilik bu konuda bir değişiklik olup olmayacağı yönünde açıklamalar olmadığını da ekleyelim.

Buradan PUBG PS4 sürümü için bilgi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here