For Honor Starter Edition Ücretsiz Alma

For Honor Starter Edition için beklenen haber geldi. Steam oyunu ücretsiz olarak sundu. İşte yeni detaylar.

0
Ücretsiz oyunlar, For Honor Starter Edition
Steam For Honor Starter Edition

Steam, belli aralıklarla ücretsiz oyunlar sunmasıyla ünlenmeye başladı. Bu konuda Valve yapımı, son yılların en çok ses getiren servisleri arasında yer alıyor. Ardı ardına ünlü oyunları ücretsiz olarak sunan Steam, dün açıklanan bir haberle beraber yeni bir sürpriz daha verdi. Bu kez For Honor Starter Edition ücretsiz oldu.

Ubisoft tarafından sunulan For Honor oyununun farklı bir versiyonu olan For Honor Starter Edition oyunu için verilen haber, oyuncuları bir hayli memnun edecek gibi duruyor. Öyle ki Steam ücretsiz oyun için bir hayli ayrıcalık sunuyor.

For Honor Starter Edition Ücretsiz Nasıl Alınır?

Hemen For Honor Starter Edition nasıl ücretsiz olarak alınır konusunda bilgiler verelim. İlk olarak For Honor Steam sayfasından oyunun indirmeye sunulan sayfasına gitmeniz gerekiyor. Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken ise “Oyunu Yükle” sekmesini kullanmak olacak. Oyunu Yükle sekmesine tıkladıktan sonra, yapım doğrudan Steam kütüphanesine ekleniyor.

For Honor Starter Edition ücretsiz, Steam
Steam For Honor Starter Edition

Daha sonra kütüphaneye giriş yapıp, ardından ise oyunu indirmeniz gerekecek. Fiyatı 55 TL olan oyunu böylelikle indirmiş oluyorsunuz. Ücretsiz oyunlar kategorisine eklenen yapımın, sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunulduğunu da ekleyelim. Bu süre içerisinde kullanıcıların oyunu alması durumunda oyun ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Artık “For Honor Starter Edition nasıl ücretsiz olarak alınır?” sorusuna cevap bulduğumuza göre bu sürümün farklarına geçelim.

For Honor Starter Edition Farkları Neler?

Gelelim bu versiyonun farklarının neler olduğuna. Öyle ki Starter Edition, ana sürümden biraz daha farklı. For Honor içerisinde yer alan 12 karakter var. Kullanıcıların bu karakterleri kullanmaları mümkün. Ancak Starter Edition versiyonunda karakterlere sınır geliyor. Bu versiyonda sadece 6 adet karakter sunuluyor.

Ubisoft, For Honor Starter Edition
Steam For Honor Starter Edition ücretsiz oldu

3 karakteri baştan beri kullanabiliyor olsanız da 3 karakteri oyun içi çelikle açabiliyorsunuz. Yani oyuna hakim olmanız ve biraz ilerlemeniz gerekiyor. Bunun dışında ana versiyondan bir fark söz konusu değil. Yine DLC paketleri, sezon kartları bu sürümle de doğrudan uyumlu olarak geliyor. Son olarak oyunu indirmek için yaklaşık olarak 51 GB gibi bir indirme yapmanız gerektiğini de hatırlatalım. Şimdilik detaylar bunlar ile sınırlı. Ücretsiz sürümde bir değişiklik yapılacak olursa, haberimizi güncelleyeceğiz.

Buradan Just Cause 4 Oynanış Videosuna Gidebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here