Fortnite Grappler Silahı ve Yeni Etkinlik ile Güncelleniyor

Fortnite yeni içerikler ve yeni bir etkinlik moduyla güncellendi. Güncelleme ve yeni içerikler hakkında merak edilenler!

0
Fortnite Grappler Silahı
Fortnite Grappler Silahı ve yeni güncelleme

Battle Royale oyunları, uzun süre gündemden düşmemekte kararlı gibi gözüküyor. Bu alana sürekli yeni yapımlar eklenmeye başladı. SCUM, Stormdivers, Cuisine Royale gibi yeni yapımlar gelmeye devam etse de Battle Royale sınıfının amiral gemisi oyunları, PUBG ve Fortnite olarak değerlendirilmekte. Bir yandan iki oyun arasındaki rekabet bir yandan ise yeni yapımlara karşı ayakta durabilmek için hem PUBG hem de Fortnite’ın, sürekli yeni içeriklerle güncellenmesine de yavaş yavaş alışmaya başladık. Bu noktada son hamle Fortnite cephesinden geldi. Oyunun Fortnite Grappler Silahı ve yeni bir mod ile güncelleneceği ortaya çıktı.

Fortnite Grappler Silahı Ses Getirecek

Yeni moddan daha detaylı söz edeceğiz ancak Fortnite Grappler Silahı için detaylardan başlamak gerekiyor. Oyuna eklenecek yeni silah, eğlence yönünü arttıracağı gibi uzak mesafeli çatışmalarda da bir hayli etkili olacak. Aslında silahın bir nevi vantuz silahı olarak değerlendirilebileceğini belirtelim.

Battle Royale, Fortnite Grappler Silahı
Fortnite Grappler Silahı ve yeni etkinlik

Büyük bir vantuz uca sahip olan silah, duvara ya da sabit bir engele ateş ettiğinizde alana yapışıyor ve oyuncunun doğrudan o alana çekilmesini sağlıyor. Hedefe çok daha kısa bir süre içerisinde ulaşmanızı sağlayacak olan silah, bir yandan uzun mesafeli çatışmalarda bir avantaj elde etmenizi sağlıyor bir yandan ise ortalık karıştığı zaman daha hızlı kaçmanızı sağlıyor.

Bir Diğer Yenilik High Stakes

Fortnite Grappler Silahı için merak edilenleri açıkladık ancak Fortnite yenilikleri bununla sınırlı kalmayacak. Oyuna bir de yeni etkinlik geliyor. High Stakes adıyla göreceğimiz yeni etkinlik, yeni kıyafetler ve maskeleri oyuna dahil ediyor.

Daha çok hırsızlık noktasına odaklanacak olan yeni etkinliğin, Wild Card skinini sunacağını da ekleyelim. Etkinlik hakkında daha fazla detayı paylaştığımız videodan alabileceğinizi de ekleyelim. Ayrıca güncellemenin dağıtıma başladığını da ekleyelim.

Buradan PUBG Lite hakkında merak edilenlere ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here