Fortnite ile Para Kazanmak Mümkün Olacak

Fortnite ile Para Kazanmanın yolu açılıyor. İşte özel etkinliğin getirileri.

0
Fortnite ile Para Kazanmak
Fortnite ile Para Kazanmak için Epic Games güncellemesi

Epic Games, Battle Royale kategorisinde iddiasını sürdürmek adına önemli adımlar atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bu konuda güzel sürprizler sunacağını açıklayan yapım, Fortnite için çok önemli bir sisteme geçiş yapacak. Söz konusu sistemle beraber Fortnite ile Para Kazanmak mümkün hale gelecek.

Bunun için Epic Games içerik üreticilerini destekleyeceği bir sistemi hayata geçireceğini açıkladı. Fortnite içerik üreticilerini destekleme etkinliği olarak gösterilen etkinlik, Fortnite ile Para Kazanmak için ilk adım olacak. Artık kullanıcılar yayınlarıyla destek alabilecekler. Yeni sistem hakkında detaylara geçelim.

Fortnite ile Para Kazanmak için Yeni Sistem

Epic Games tarafından yapılan yeni duyuruya göre Fortnite içerik üreticilerinin destek alması mümkün olacak. İçerik üreticilerine yine kullanıcıların destek vererek gelir sunması bekleniyor. Etkinlik sürekli geçerli olmayacak.

En azından şimdilik öyle gözüküyor. Etkinlik boyunca kullanıcıların içerik mağazası üzerinden ganimet bölümüne girmeleri gerekecek. Desteklemek için “Bir içerik üreticisini destekle” sekmesine basmanız ve ardından desteklemek istenen yayıncının etiketini bu kısma yazmaları yeterli olacak.

Epic Games, Fortnite ile Para Kazanmak
Fortnite ile Para Kazanmak için güncelleme

Sistemin işleyişinde ise V-Papel harcamaları öne çıkarılacak. Etiketini yazdığınız yayıncıyı 14 gün süresince V-Papel harcamalarında destekleyebileceksiniz. Belirlenen destek süresi ise 18 gün olarak açıklandı. V-Papel harcamalarında sınırda belli. İçerik üreticilerinin 10 bin V-Papel harcaması yapması durumunda, 5 dolar destek aldığını göreceğiz.

İçerik üreticilere geçecek olan bu ücretle beraber Fortnite ile Para Kazanmak mümkün olacak. Açıkçası tam anlamıyla yayıncılık ile para kazanma sistemine benzemeyen bir sistemle karşılaşacağız. Buna karşın etkinlik şimdiden kullanıcıları ve en çok içerik üreticilerini heyecanlandırmış durumda. Yazımızı bitirmeden önce şartlardan da söz edelim.

  • Ödeme yöntemlerinde Epic Games’in desteklediği yolu kullanmak.
  • İçerik üreticiliği için imzalatılan sözleşmedeki şartlara uyum sağlamak.
  • En az 30 gündür Fortnite yayını yapıyor olmanız gerekiyor.
  • Son olarak ise sosyal medya hesabınızda en az 1000 takipçiniz olması gerektiğini belirtelim.

Bu şartları sağlayan içerik üreticileri Fortnite ile Para Kazanmak için adım atmış olacak. Fortnite içerik üreticilerini destekleme etkinliği için süre sınırı olduğunu da ekleyelim. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak bir sistemden söz ediyoruz.

Buradan Fallout 76 Beta Nasıl Oynanır yazısına bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here