Fortnite Jetpack Modu Yeniden Kullanıma Açıldı

Fortnite Jetpack Modu tekrar kullanıma açılmış durumda...

0
Epic games, Jetpack Modu
Fortnite Jetpack Modu yolda

Epic Games tarafından sunulan Fortnite, artık istenen seviyeye geldi. Oyun sürekli olarak gündeme gelmeye, yeni güncellemelerle yenilenmeye ve sürekli eğlence yönünü arttırmaya devam ediyor. Battle Royale modunun en iyi oyunlarından biri olan Fortnite, şimdilerde ise yeni bir mod haberini açıkladı. Paylaşılan bilgilere göre Fortnite Jetpack modu geri döndü. Daha önce de kullanıma açılmış olan modun neler sunacağına ve ne kadar süre boyunca geçeli olacağına bakalım.

Fortnite Jetpack Modu ve Tüfek Moduna Merhaba

Birkaç yazımızda bu moddan söz etmiştik. Bu modla beraber kullanıcılar sırtlarına aldıkları jetpack ile gökyüzüne yükselebiliyorlar. Bu mod içerisinde “gökyüzü üsleri” adı verilen bölümleri ele geçirmek, bu üslerde üstünlük kurmak üzerine bir yarış yapıldığı görülüyor. Silah olarak ise kullanıcıların tüfek kullanmasına izin veriliyor.

Fortnite, Jetpack Modu
Fortnite Jetpack Modu nedir?

Fortnite Jetpack modu daha önce bu özelliklerle beraber yayınlanmış ve bir hayli ilgi görmüştü. Fakat burada soru işaretleri karşımıza çıkmıştı. Çünkü Fortnite Jetpack hileye oldukça yatkındı ve hile kullanan oyuncuların önüne geçilemiyordu.

Epic Games gelen şikayetler ve izlenen durum üzerine modun kapatılması kararını almıştı. Fakat yoğun ilgi görmüş olacak ki Jetpack ve tüfek yeniden oyuna dahil edildi.

Fortnite Jetpack Modu
Epic Games Fortnite Jetpack Modu yayınladı

Bu kez modun zenginleştirildiğini ve hile sorununun önüne geçildiğini de ekleyelim. Daha önce duyurduğumuz ve haberlerine yer verdiğimiz Grappler, kanca silahıyla beraber sunulacak olan mod, jet yakıtı kısmında da bir düzenleme alacak. Jet yakıtı kısmında, yakıtın hızının yarı yarıya düşmesi sağlanmış. Bir yandan oyun içinde rekabeti arttıracak olan adım, bir yandan ise hilelerin önüne geçmiş olacak.

Etkinlik Ne Kadar Sürecek?

Etkinliğin süresi konusunda ise bir açıklama yapılmadı. Muhtemelen yine sınırlı bir süre için sunulmuş bir etkinlikten söz ediyoruz. Fakat süre sınırı ya da benzeri sınırlar konusunda bir açıklama yapılmadı. Bunun için bir süre daha beklemek gerekiyor.

Buradan Fortnite Grappler Silahı detaylarına bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here