Gizlilik Politikası

© Copyright 2018 oyuncumercek.com ( bundan sonra yazı içerisinde “oyuncumercek” olarak anılacaktır) tüm haklarını saklı tutar. oyuncumercek içerisinde var olan tüm materyallerin (bunlar, içerikler başta olmak üzere, videolar, paylaşılan resimler, yazı içerikleri, temada yer alan düzenlemelerimiz, ses ve animasyonlar için dosyalarımız, tasarımlar ve mevcut tüm yazılarımız) telif hakları 5846 nolu telif hakları yasası ile koruma altındadır.

İçeriklerin kopyalanması, izinsiz ve kaynak gösterimi yapmaksızın kullanılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz ve kopya kullanımlarında oyuncumercek, tüm yasal haklarını kullanacaktır. Yasal süreç deveye sokulacaktır. Ayrıca bu şekilde izinsiz olarak alınan ya da kopyalanan içeriklere DMCA üzerinden telif bildirimleri de yapılacaktır.

oyuncumercek adresindeki harici linkler, farklı sayfalarda açılır. Hiçbir bildirim yapmaya gerek duymadan veya zaman gözetmeksizin site üzerinde değişikliklere gidilebilir. Ayrıca sitede yer alan ve okurlara yardım amaçlı olarak oluşturulmuş destek içerikleri için (nasıl yapılır, kurulumu nedir içerikleri gibi) sorumluluk kabul edilmez. Yapılacak olan tüm adımlar ve bu adımların doğuracağı sonuçlardan okur sorumludur. Siteye giriş yapıldığında tarayıcıya yerleştirilecek çerezler de kabul edilmiş sayılır.