Google Stadia Ghost Reacon Breakpoint ve The Division 2 Sürprizi

Google Stadia için yeni oyunlar yolda? Yeni oyunlar hangileri olacak?

0
Google Stadia

Google Stadia‘nın duyurulmasının ardından süpriz iki oyunun bu yıl bu platformda yer alacağı duyuruldu. Ghost Reacon Breakpoint ve The Division 2’nin bu yıl Google stadia’da da yayınlanacağı bildirildi.

Günümüzde bulut teknolojilerine oyun ve oyuncu sektörünün de uyum sağlamaya başladığı bir gerçek. Son olarak Google güçlü bir internet bağlantısı ile herhangi bir oyunu en iyi kalitede oynayabileceğiniz Stadia platformunu duyurdu.

Bu platformda oyuncu istediği oyunu bulut tabanlı sistem sayesinde güçlü bir donanıma sahip olmadan oynayabiliyor, oyununu kaydedebiliyor ve daha sonra kaldığı yerden oyununa devam edebiliyor. Tek dezavantajı ise çok güçlü bir internete ihtiyaç duyması.

Google internet ihtiyacı olarak minimum 10 Mbps stabil bir bağlantı hızına ihtiyaç duyduğunu açıkladı. En yüksek kalitede oyun deneyimi için ise 35 Mbps stabil bir bağlantıya ihtiyaç duyuluyor.

Google Stadia

Google Stadia için Yenilikler Yolda

Ubisoft’un daha önce Google Stadia testlerinde rol aldığı biliniyordu. Dolayısıyla yeni yayınlanacak Ghost Reacon ve Division oyununun Stadia platformunda yer alacağı haberi süpriz olmadı.  Ghost Reacon Breakpoint ile ilgili henüz çok net bilgiler bulunmuyor. Ancak oyunun son zamanlarda moda haline gelen Wildland tarzında oynanışa sahip olacağı bilinenler arasında. Şimdilik sadece oyunun basit bir oynanış videosu mevcut.

The Division 2 hakkında ise Ghost Reacon gibi çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak oyunun sürükleyici bir gerilim ve aksiyon ürünü olacağı yorumlar arasında özellikle belirtilmekte.

Google Stadia’nın oyunculara yeni ve bilinenlerden çok farklı deneyimler sunacağı ortada. Bu bulut tabanlı plaformun Kasım 2019 tarihinde 14 ülkede hizmete gireceği duyuruldu.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here