Hakkımızda

Oyuncu Mercek, 2018 yılında hayata geçirilmiş olan etkileşimli bir web projesidir. Oyuncu Mercek, oyun dünyasına ilişkin tüm güncel haberlerin ve oyun deneyimini maksimuma çıkaracak olan tüm oyuncu aksesuarlarının incelemeleri siz değeri okurlara sunar. Teknolojik ürünler, oyun haberleri, ekipman incelemeleri ve video incelemeleri yaparak, siz değerli okurlarımızı en güncel gelişmelerden haberdar etmeyi amaç edindik.

Oyuncu Mercek olarak, tüm içeriklerimizi kendi yazar ekibimiz ile tarafsız ve her kesimin takip edebileceği sade ve içten bir dille oluşturmaktayız. Siz değerli okurlarımızdan aldığımız geri bildirimlerle beraber her geçen gün büyüyen ailemizi biraz daha zenginleştirmeye ve en net içerikleri okurlara sunmak için çalışmaktayız.

Nasıl Başladık?

Oyun dünyasına meraklı bir grup olarak, hem bu alanda daha fazla bilgiye ulaşmak hem de bu alanda yıllarca oluşturduğumuz birikimi siz değerleri okurlarımıza aktarmak için “oyuncumercek.com” sitemizi kurduk.

Misyonumuz;

Teknoloji ve oyun dünyası hakkında son gelişmeleri, oyuncu aksesuarı alanında her sınıf ürünü artısı ve eksisiyle beraber inceleyerek sizlere sunmak. Bu alanda tüm sorularınıza en doğru şekilde yanıt verebilmek.

Vizyonumuz;

Türkiye’nin Oyuncu ve Oyun dünyası denilince akla gelen ilk sitelerinden biri olmak.
Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Tüm sorularınıza en kısa sürede cevap vereceğiz.