Humble Bundle Ücretsiz Oyun Sürprizini Açıkladı

Humble Bundle yeni ücretsiz oyun paketini duyurdu. İşte ücretsiz oyunlar.

0
Humble Bundle oyunları
Humble Bundle ücretsiz oyunlar

Ücretsiz oyun müjdeleri için dönem dönem Steam üzerinden kampanyalar yapıldığını görüyoruz. Daha önce defalarca Steam üzerinden verilen ücretsiz oyunlardan söz etmiştik. Bir yandan Steam üzerinden sunulan ücretsiz oyunları görüyoruz diğer yandan ise Humble Bundle üzerinden ücretsiz oyunlar sunulduğunu görüyoruz.

Oyuncuları bir hayli memnun eden ücretsiz oyunlar için müjdeli bir haberde bu hafta için geldi. Humble Bundle tarafından yapılan açıklama sonrasında bu hafta sonu için ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlar duyuruldu. 9 oyunu ücretsiz olarak sunacağını belirten servis, güzel sürprizler de sundu. Ücretsiz olarak sunulan oyunlardan söz edelim.

Humble Bundle Ücretsiz Oyunları

Yapılan açıklamada tam 9 oyunluk bir paket duyuruldu. Paket içerisinde yer alan oyunların başında ise SOMA oyunu yer alıyor. Bunun dışında, Fortune 499 oyunu, Tiny Echo oyunu, Alan Wake’s oyunu, Cat Girl Without Salad oyunu, Crescent Bay oyunu olmak yapımlar ücretsiz olarak dağıtılacak.

Oyunlara ulaşmak için yapmanız gereken işlemlerde basit. Yine mevcut sistemi kullanmanız gerekiyor. Kullanıcıların mutlaka Humble Bundle üyesi olması gerekiyor. Sisteme üyeyseniz, hesabınıza giriş yapıp bu hafta için sunulan ücretsiz oyun paketini hesabınıza eklemeniz gerekiyor.

Humble Bundle
Humble Bundle oyunları

Bu kısımda ücretsiz olarak indirmek istediğiniz oyunları seçmeniz yeterli. Tüm oyunları indirebileceğiniz gibi sadece seçtiğiniz oyunları da indirebilirsiniz. Bunun için herhangi bir sınır bulunmuyor.

Asıl sınır, ücretsiz oyun süresi için geçerli. Kullanıcıların bu ücretsiz pakete erişmeleri için ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Oyunların hafta sonu boyunca ücretsiz olduğunu göreceğiz. Ücretsiz paket süresi bittiği zaman, yapımları yine Steam üzerinden ücretlerini ödeyerek satın almak gerekecek. Stok sınırı kısmında ise herhangi bir açıklama yapılmış değil. Muhtemelen sadece süre sınırından söz edebileceğiz. Stok sınırının olması şu an için beklenmiyor.

Buradan FIFA 19 Demo Sürümü Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here