Insurgency Ücretsiz Oldu – Insurgency Nasıl Alınır?

Insurgency Ücretsiz Steam üzerinden ücretsiz oldu. Ücretsiz olarak oyunu almak için neler yapmak gerekiyor?

0
Insurgency Ücretsiz alma
Steam Insurgency Ücretsiz oldu

Steam üzerinden verilen ücretsiz oyunlara alışmaya başladık. Son dönemde bu yönde haberlerin ardı arkası kesilmez oldu. Hem daha fazla oyuncuya ulaşmak hem de belli oyunlar için sunulan özel kampanyaları öne çıkarmak için sürekli ücretsiz oyun haberleri gündeme geliyor. Bu kez gelen haber ise oldukça heyecan verici. Öyle ki bu kez açıklanan oyun oldukça ünlü bir seriye ait. Bu kez Insurgency Ücretsiz sürümüyle karşımıza çıktı.

Hemen Insurgency Ücretsiz sürüm için detaylara ve oyunu nasıl ücretiz olarak alacağınıza geçelim. Oldukça başarılı bir oyundan söz ediyoruz.

Insurgency Nasıl Bir Oyun?

İlk aşamada nasıl bir oyundan söz ettiğimizi görmemiz adına biraz oyunun yapısından söz edelim. Insurgency, ilk olarak 2014 yılında yayınlanan New World Interactive firması tarafından sunulan yapımlardan bir tanesi. Oyunun türü FPS. Taktiksel bir FPS oyunundan söz ediyoruz.

Insurgency Ücretsiz oldu
Steam Insurgency

Çapraz oyuncu destekli bir çoklu oyuncu oyunu olan Insurgency, Counter serilerinden alışık olduğumuz bir yapı sunuyor. Yine FPS türünün başarılı yapımlarından birinden söz ediyoruz. Şimdi dilerseniz oyunun ücretiz sürümü hakkında bilgilere geçelim.

Insurgency Ücretsiz Nasıl Alınır?

Insurgency Steam sayfasına baktığımız zaman oyunun kısa süreli de olsa ücretsiz olarak sunulduğunu görüyoruz. Bunun için öncelikle oyunun Steam sayfasına buradan gitmek gerekiyor. Insurgency Ücretsiz almak için Steam sayfası üzerinden “Oyunu Yükle” sekmesine basmanız gerekiyor. Bu şekilde oyun kütüphanenize ekleniyor.

Oyuna tamamen ücretsiz olarak erişmeniz mümkün oluyor. Ancak burada bir sınırlamadan söz edelim. Oyun sadece 48 saat için ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Yani 48 saat içerisinde oyunun Steam sayfası üzerinden yapımı, listenize eklemeniz gerekiyor. İndirme şu aşamada şart değil.

Sadece oyunu kütüphanenize eklemeniz yeterli. Bu durumda oyun tamamen sizin oluyor. Tamamen dememizin sebebi sonraki aşama için herhangi bir ücret gelmeyecek olması. 48 saat içerisinde oyunu alan kullanıcıların, herhangi bir ücret ödemesi gerekmiyor. Oyun süresiz olarak kütüphanenizde yer alıyor. Kısacası ücret ödemiş gibi oyunu sınırsız bir şekilde satın almış oluyorsunuz.

Buradan Forza Horizon 4 Türkçe Dil Desteği kararına bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here