Minecraft Dungeons 2019 Çıkış Tarihi ve Son Gelişmeler

İşte yeni Minecraft oyunu Minecraft Dungeons için son gelişmeler ve ilk video...

0
Minecraft Dungeons 2019
Yeni Minecraft oyunu Minecraft Dungeons

Minecraft efsanesini bilmeyen yoktur. Alışılagelmiş grafiklerin dışına çıkan grafik düzeni, çok geniş bir alana yayılmış olan açık dünya yapısı gibi birçok artısı bulunan Minecraft, klasikler arasında yer alıyor. Microsoft çatısı altında hayatına devam eden oyun, çoklu oyuncu modları ve yeni oyun modlarıyla sürekli olarak güncelleniyor. Zaten oyunun yapısı da bunu gerektirmekte. Oldukça geniş bir dünyada istediğiniz hemen hemen her şeyi inşa etmeniz mümkün. Haliyle yeni modlarla da zenginleştirildiğini düşünecek olursak Minecraft uzun süre daha krallığına devam edecek. Paylaşacağımız haberde bunu doğrular nitelikte. Öyle ki seriye Minecraft Dungeons ekleniyor.

Minecraft Dungeons Ne Zaman Çıkacak?

MineCon etkinliği sırasında paylaşılan haberlere göre Minecraft Dungeons adı verilen yeni bir oyun geliyor. Minecraft evrenini biraz daha farklı bir açıdan genişletecek olan oyun, zindanlara odaklanacak. Ana oyunda ve diğer birçok oyun modunda olmadığı kadar detaylı zindanlara yer verilecek.

Adından da anlaşılacağı gibi zindanlara odaklanacak olan Minecraft Dungeons, asansör sistemleri gibi ayrıcalıklı bazı özelliklerde barındıracak. En fazla 4 kullanıcıya kadar arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunda, yeni silahlar ve yeni canavarlarla karşı karşıya kalacaksınız.

Aksiyon yönü biraz daha arttırılmış demek yanlış olmayacaktır. Zindanları çok daha detaylı hale getirecek olan yeni oyun paketi, grafikler kısmında ise bir değişiklik sunmuyor. Yani Minecraft yapısında bir bozulma görmeyeceğiz.

Sadece yerin altında amansız mücadelelere konuk olacağız. Canavar orduları, çok daha güçlü yaratıklar ve daha birçok etken, oyunun bir hayli heyecan uyandırmasını sağlayacak. Minecraft tutkunları için yeni bir soluk getirecek olan yapımın çıkış tarihi ise 2019 olarak açıklandı. Fakat Minecraft Dungeons çıkış tarihi için 2019 yılı detayından başka bir detay elde etmemiz mümkün olmadı. Yani kesin bir tarih ya da aralık verilmiş değil.

Buradan Minecraft Education Edition hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here