Monopoly Fortnite Versiyonu Geliyor

Monopoly Fortnite sürümü duyuruldu. Yeni Monopoly oyundan nasıl özellikler içeriyor?

0

Son dönemde masa oyunları çok fazla gündeme gelmez oldu. Artık daha çok mobil oyunlar, bilgisayar oyunları gibi dijital oyunlardan söz ediyoruz. Gençler ve çocuklar arasında da genelde dijital oyunlar popüler oluyor. Her ne kadar teknoloji bu alanda da etkili olsa da tüm bunlara rağmen etkisini kaybetmeyen masa oyunları da yok değil. Bunlardan birisi de klasik serilerden biri olan Monopoly. Hasbro yapımı, sürekli yenilenen versiyonlarıyla beraber gençler arasında da bir hayli popüler. Yeni versiyonları diyoruz çünkü yenilenen bir masa oyunundan söz ediyoruz. Bu kez iki alanı bir araya getiren Monopoly Fortnite versiyonu geliyor.

Monopoly Fortnite Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Fortnite oyununun popülaritesinden yararlanmak isteyen Hasbro, Monopoly için özel versiyonu duyurmuş oldu. Firma tarafından yapılan duyuru sonrasında oyun hakkında detaylarda verildi.

Paylaşılan detaylara baktığımız zaman yapımda, tüm Fortnite karakterlerini göreceğiz. Kartlarla beraber sunulacak olan karakterlerin nasıl bir düzen sunacağı konusunda ise bir bilgi yok. Yani oyunun kuralları ve oynanış yapısı hakkında detaylarımız yok. Bunlar için Monopoly Fortnite detaylarının açıklanmasını beklemek gerekiyor.

Monopoly Fortnite özellikleri
Monopoly Fortnite satışa çıkıyor

Hasbro oyunun içerisinde bir kılavuz hazırlayacağı da gelen bilgiler arasında. Muhtemelen oyun yapısının kartlara aktarıldığını göreceğiz. Fakat detaylar için çıkış tarihini beklememiz gerekiyor. Bunun için yapılan açıklamada ise 1 Ekim tarihi gösterildi. Monopoly Fortnite sürümünü satın almak için 1 Ekim 2018 tarihini beklemeniz gerekiyor.

Muhtemelen, ülkemizde de satışa çıkmasını beklediğimiz yeni versiyonun ne kadar ilgi çekeceğini göreceğiz. Son dönemin en ünlü Battle Royale oyunlarından biri olan Fortnite ile Monopoly ortaklığının bir hayli ses getireceği ve oldukça orijinal bir fikir olduğu da düşünüyoruz. Bakalım, ilgi ne düzeyde olacak.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here