Mount & Blade II Bannerlord Çıkış Tarihi Güncellendi

Mount & Blade II Bannerlord çıkış tarihi erkene çekildi.

0
Mount & Blade II Bannerlord

Mount & Blade II Bannerlord, TaleWorlds Entertainment firmasının en çok merak edilen oyunlarından biri oldu. Yıllardır geliştirme aşamasında olan yapım, sonunda çıkış tarihi ile beraber duyurulmuş ve Steam üzerindeki yerini almıştı.

Steam üzerinden yayınlanmasını beklediğimiz yapımın çıkış tarihi ise Mart ayının son günü olarak belirlenmişti. Biz oyunu 31 Mart tarihinde beklerken, yapılan açıklama sonrasında çıkış tarihinin de öne çekildiği duyuruldu.

Mount & Blade II Bannerlord Çıkış Tarihi 30 Mart Oldu

Geliştirici ekibin yoğun bir şekilde çalışması sonrasında oyunun çıkış tarihi 1 gün erkene çekildi. Forum üzerinden yapılan açıklamaya göre yapım 30 Mart 2020 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Hatta o kadar ki oyunun ne zaman indirmeye açılacağı konusunda da bazı bilgiler var.

Buna göre yapım 30 Mart 2020 saat 14:00 itibariyle indirmeye açılacak. Oyunu satın alan tüm kullanıcılar bu tarih itibariyle yapımı indirmeye başlayacaklar. TaleWorlds tarafından yapılan duyuruda oyun hakkında bazı önemli detaylar da var.

Paylaşılan bilgilere göre oyun şu an için erken erişim oyunu olarak sunulacak. Yaklaşık 1 yıl gibi bir süre boyunca oyunun erken erişimde kalmasını bekliyoruz. Bunun hemen sonrasında ise final sürümünün yayınlanması söz konusu olacak.

Tabii ki bu süreç içerisinde Mount & Blade II Bannerlord geliştirilmeye devam edecek. Bir nevi oyunculardan gelen geri bildirimlerle beraber oyun şekillendirilecek ve final sürümü çok daha uzun soluklu ve iddialı bir yapım olacak.

Mount & Blade II Bannerlord

Erken Erişim Haftasında İndirim

Mount & Blade II Bannerlord çıkış tarihini merakla bekleyen kullanıcılar için sevindirici bir haber daha verelim. Yapım 30 Mart tarihinden sonra indirmeye açılacak ve indirim beraberinde gelecek. Erken erişim oyununun ilk iki hafta boyunca %10 indirimli olarak alınması mümkün olacak. Bu indirim daha önce Mount Blade oyunlarından herhangi birini almış olan kullanıcılar için de geçerli olan bir indirim olacak. İndirimin sonrasında daha da uzatılıp uzatılmayacağı ya da miktarın değişip değişmeyeceği konusunda bilgi yok. Bakalım uzun süredir beklenen yapım, beklentileri ne kadar karşılayacak.  

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here