Nintendo Switch Online için NES Oyunları Açıklandı

Ücretsiz NES Oyunları açıklandı. Nintendo Online sisteme üye olan kullanıcılara için sunulacak sürprizler neler?

0
NES Oyunları, Nintendo Switch
Ücretsiz NES Oyunları

Dün sitemizden Nintendo Switch konsol sahiplerini sevindirecek yeni bir sistemin açıklandığını duyurmuştuk. Firma tarafından yapılan açıklama sonrasında PS Plus ve Xbox Live Gold sistemlerine rakip olarak gelecek Nintendo Switch Online için çıkış tarihi paylaşılmıştı. Kullanıcıların online olarak oyun oynamalarına ve ücretsiz oyunlara erişmelerine izin verecek olan yeni sistem için detaylarda belli olmaya başladı. Tarih açıklamasından sonra bu kez ise Nintendo Switch Online sistemi için NES Oyunları açıklaması geldi.

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak olan NES Oyunları hangileri ve bu oyunlarla beraber gelen sürprizler neler olduğuna bakalım.

Nintendo Switch Online Ücretsiz NES Oyunları

Firma tarafından yapılan açıklama sonrasında Nintendo Switch Online sistemine üye olan tüm kullanıcılara ücretsiz oyunlar sunulacağı açıklandı. Ücretsiz oyunlar ise atari oyunlarını özleyenleri bir hayli memnun edecek. Öyle ki ücretsiz oyunlar, bir dönemin efsanesi olan atari oyunları olacak. Super Mario serisini de göreceğimiz yapımlardan söz edelim.

20 NES oyununu sunacak olan firma, Dr.Mario, Super Mario Bros, Mario Bros, The Legend of Zelda, Balloon Fight, Ice Climber, Soccer, Donkey Kong, Tennis oyunlarını kullanıcılara sunacak. 20 ücretsiz oyunla beraber gelecek olan Nintendo Switch Online sistemi NES Oyunları ile kullanıcıları bir kez daha bağlayacak. PS Plus ve Xbox Live Gold sistemine en büyük cevabında bu olduğunu göreceğiz.

NES Oyunları,Nintendo
NES Oyunları ve kontrol cihazı

NES Oyunları sunulacak tek sürpriz olmayacak. Bunun yanında bir de yeni kontrol cihazı müjdesi göreceğiz. Tüm bu oyunları nostalji yaşayarak oynamak isteyen kullanıcılar için yeni kablosuz bir kontrol cihazı da sunulacak. Oyunlar üye olan herkese ücretsiz olarak sunulacak ancak kablosuz kontrol cihazını almak için 60 dolar gibi bir ödeme yapmanız gerekiyor.

60 dolar ödeme yapmanızın ardından, iki adet kablosuz kontrol cihazının bulunduğu bir paket alacaksınız. Her kullanıcı için tek bir paket alma imkanı sunulacak. NES Oyunları ve yeni kontrol cihazını almak için ise mutlaka Nintendo Switch Online paketlerinden birini almanız gerekiyor.

Buradan PUBG Kâr Haritasına Bakabilir ve yeni bilgiler alabilirsiniz. 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here