Nintendo Switch Overwatch Müjdesi

Nintendo Switch Overwatch müjdesi yakın zamanda gelebilir. İşte konu hakkında yapılan son açıklamalar.

0
Blizzard, oyun konsolu, Nintendo Switch Overwatch
Nintendo Switch Overwatch desteği

Oyun konsolları sürekli bir yarış içerisine girmiş durumda. Firmaların bu konuda sürekli yeni adımları geliyor. Sony’nin PS4 serisi, Microsoft’un Xbox One serisi derken bu alanda yeni üyelerden birisi de Nintendo Switch konsolları olmuştu. Farklı yapısıyla dikkat çeken konsolların daha önce ülkemiz içinde satışa çıkacağını ve resmi olarak Nintendo Türkiye döneminin yeniden başlayacağı konusunda bilgileri vermiştik. Giderek yükselen Nintendo Switch satışlarını daha da arttıracak yeni haberlerde gelmeye devam ediyor. Yeni seri konsolları yarışta ileri bir seviyeye taşıyacak son haber ise Nintendo Switch Overwatch haberi. İddialara göre Nintendo Switch Overwatch gelebilir.

Nintendo Switch Overwatch Desteği

Konunun gündeme gelmesinin nedeni Blizzard tarafından yapılan açıklamalar Firma tarafından yapılan açıklamalarda, Overwatch oyunu için gelecek planları ortaya çıkarıldı. Paylaşılan haberlerde geliştirici konumunda olan çalışanlarından biri Pete Stilwell, konsol desteğinin geliştirileceğinin vurgulandığı söz ediliyor.

Nintendo Switch Overwatch, Blizzard
Nintendo Switch Overwatch açıklaması

Geliştirici tarafından yapılan açıklamada Nintendo Switch platformunun oyun için uygun bir platform olduğu vurgulanıyor. Farklı yapısıyla dikkat çeken konsollara oyunun desteğinin gelip gelmeyeceği konusunda ise kesin bir açıklama yapılmadı. Pete Stilwell, gerçek zamanlı oyunlar için uygun olmayan Nintendo Switch konsollarının, Overwatch gibi yapımlar için uygun olduğunu vurgulamasıyla beraber böyle bir ihtimali ortaya çıkarmış oldu.

Oyunun ne zaman Nintendo Switch konsollarına uyarlanacağı ya da bu yönde çalışmaların ne zaman yapılacağı konusunda ise en ufak bir bilgi bile elde etmek mümkün olmadı. Daha önce Diablo 3 desteğini açıklayan Blizzard’ın gelecek planları için çok önemli ipuçları veren açıklamaların, oyuncuları şimdiden heyecanlandırdığı da kesin. Ülkemizde de satışı resmi olarak başlayan Nintendo Switch konsollarının bu tip adımlardan sonra ise satışlarının bir hayli artması bekleniyor. Her yeni oyun desteği konsolları biraz daha öne çıkarıyor.

Buradan Nintendo Switch Türkiye Fiyatlarına bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here