Nintendo Switch Pokémon Lets Go Versiyon Gözüktü

Nintendo Switch Pokémon Lets Go özel serinin tasarımı nasıl? İşte yeni nesil konsollar.

0
Nintendo Switch, Pokémon Lets Go
Nintendo Switch Pokémon Lets Go serisi

Konsol dünyasında etkinliğini arttırmak için çalışmalar yapan Nintendo, ülkemizin de bulunduğu birçok bölgede satışlara başlayacak yeni kullanıcılar kazanmaya başlamıştı. Bu alanda firmanın en iddialı ürünü olan Nintendo Switch konsolları için yenileme çalışmaları da devam ediyor. Bir yandan satış yapılan ülke sayısını arttıran Nintendo, bir yandan da özel versiyonların satışına başlıyor. İşte bu versiyonlardan birisi de Nintendo Switch Pokémon Lets Go versiyonu oldu.

Konsolların özel tasarımla gelmesini sağlayan yeni versiyon, Pokemon Let’s Go oyununun çıkışını kutlayan bir versiyon olarak geliyor. Daha önce de haberlerimizde yer verdiğimiz Pokemon Lets Go yapımına özel konsolun detaylarına geçelim.

Nintendo Switch Pokémon Lets Go Özellikleri Neler?

Yeni nesil konsol, başta tasarım değişiklikleriyle geliyor. Ana konsolun arka kısmında Pokemon özel figürlerini görüyoruz. Sadece konsolun arka kısmında değil, dock üzerinde de Pikachu ve Eevee karakterlerinin figürlerini görüyoruz. Özel tasarım konsolun bir paket olarak satıldığını görüyoruz.

Nintendo Switch, Pokémon Lets Go
Nintendo Switch Pokémon Lets Go satışa çıkıyor

İki farklı seçim yapabilen kullanıcılar, Pikachu versiyonu ya da Eevee versiyonu seçebiliyor. Paket içerisinde konsol dışında, özel tasarım Joy-Con modelleri bulunuyor.

Yine Pokemon karakterlerine göre özel olarak hazırlanmış olan Joy-Con, yine Eevee ve Pikachu özel tasarımlarını görebiliyoruz. Tasarım kısmında bu çizimlerle dikkat çeken Nintendo Switch Pokémon Lets Go içerisinde bir de Poke Ball Plus kumanda ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Konsolların tasarımı bir hayli ilgi çekici ve özel bir paket olarak geliyor. Bunun dışında konsolun içerisinde Pokemon Lets Go oyunun bulunduğunu da ekleyelim. Özel versiyon içerisinde önceden yüklü olarak oyunun geldiğini göreceğiz. Tüm bu özellikler ve yeni tasarımlarıyla beraber konsolların 16 Kasım tarihinde satışa çıkacağı açıklandı. 16 Kasım tarihinde satışa çıkacak olan konsollar sınırlı sayıda satışa çıkacak. Satış fiyatı ise henüz belli değil.

Buradan FIFA 19 Demo Nasıl Oynanır? Bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here