Ödüllü PUBG Mobil Turnuvası Başlıyor

Ödüllü PUBG Mobil turnuvası için detaylar belli oluyor. İşte ödüller...

0
PUBG Mobil
Ödüllü PUBG Mobil turnuvası

Battle Royale türünün ilk temsilcilerinden biri olan PUBG, çok kısa sürede hızla yayıldı. Bilgisayarlar, konsollar derken mobil dünyada da kendisini gösteren oyun, şimdilerde ortalığı kasıp kavuruyor. Hatta yavaş yavaş oyunun e-spor alanında da kendisini göstermeye başladığını görüyoruz. Turnuvalarda PUBG adını duymaya başladık. Son olarak PUBG Mobil için özel bir duyuru yapıldı.

Duyuruya göre ödüllü PUBG turnuvasıyla servet değerinde ödüller kazanmak mümkün olacak. Hemen Star Challenge Championship 2019 ayağı için detaylara geçelim.

PUBG Mobil Turnuvası Detayları

Turnuvaya ülkemizin de dahil olduğunu belirterek başlayalım. Turnuva da ülkemiz Avrupa bölgesi olarak gösteriliyor. Bölge bölge ele alınacak olan dünya şampiyonasında, Japonya, Asya, Çin, Kuzey Amerika ve Güney Amerika bölgelerine yer veriliyor.

PUBG Mobil şampiyonası bölge bölge yapılacak ve birinciler yine buna göre belirlenecek. Bölgesel şampiyonlar, dünya şampiyonluğu için mücadele edecek. Avrupa’dan 2 takım, Asya ve Kuzey Amerika’dan 3 takım, Çin ve Japonya’dan 2 takım ve Güney Amerika’dan da 1 takım kazanacak.

Tüm bu takımlar finale kalacak. Ayrıca elenmiş ancak bölgesinde dereceye girmeyi başarmış olan takımlar da turnuvanın final ayağına katılabilecek. Dubai’de yapılacak olan finalin ödülleri ise servet değerinde.

PUBG Mobil Star Challenge Championship 2019

Tüm rakiplerini yenen ve birinci olmaya hak kazanan PUBG Mobil takımı tam olarak 200 bin dolar gibi bir ödül alacak. Servet değerinde ödül, ikinci ve üçüncü takımlarda yarı yarıya düşecek. İkinci olan takım 100 bin dolar ve üçüncü olan takımda 50 bin dolar gibi bir kazanç elde edecek.

Eğer takımlar bölgelerinde dereceye girerse; bölge birincisi olan 20 bin dolar, ikinci olan  takım 15 bin dolar, üçüncü takım ise 10 bin dolar alacak. Turnuvaya katılımın çoktan başlatıldığını da belirtelim.

Buradan PS4 Pro Red Dead Redemption versiyona bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here