Özel Tasarım Battlefield 5 Xbox One X Konsolları Geliyor

Microsoft müjdeli haberi verdi. Battlefield 5 Xbox One X özel tasarım konsolları geliyor. İşte konsolların özellikleri.

0
Microsoft, Battlefield 5, Xbox One X
Battlefield 5 Xbox One X özel seri

Microsoft’un en başarılı oyun konsolu olarak karşımıza çıkan Xbox One X serisi oyun konsolları, zenginleştirilmeye devam ediyor. Marka yeni nesil konsollarını ne zaman tanıtacak kesin değil ancak mevcut model için özel seriler şimdiden hazırlanmaya başladı. Gamescom 2018 etkinliğine damga vuran bu özel serilerden birisi de Battlefield 5 Xbox One X modeli oldu.

EA Games yapımı Battlefield V oyununun yeni videolarının yayınlandığı Gamescom 2018 etkinliğinin yeni sürprizi olarak karşımıza çıkan Battlefield 5 Xbox One X özel tasarım konsolların özelliklerinden ve fiyat bilgisinden söz edelim.

Battlefield 5 Xbox One X Nasıl Bir Tasarımla Geliyor?

Tabii ki sistem özellikleri olarak Battlefield 5 Xbox One X konsollarında bir fark söz konusu olmayacak. Özel tasarım Xbox One konsolu, sadece tasarım kısmında değişiklikler ve içerik kısmında değişikliklerle geliyor.

Tasarım kısmında yeni modelin askeri gri rengine sahip olduğunu görüyoruz. Battlefield V özel renklerinin sadece konsolda değil, kontrol cihazında da karşımıza çıkıyor. Tasarım kısmında renk ve desenler için sunulan değişiklikler böyle. Şimdi içerik kısmından söz edelim.

Battlefield 5 Xbox One X, Microsoft
Özel tasarım Battlefield 5 Xbox One X

Özel tasarım Xbox One konsollarının, Battlefield V Deluxe paketiyle beraber geldiğini belirtelim. Oyunun Deluxe versiyonuyla beraber gelecek olan konsolların, beraberinde Battlefield 1943 oyunu da sunulacak. Eski bir oyun olmasına karşın geri uyumluluk projesine alınan Battlefield 1943 oyunu da bir hayli beğeni toplayacaktır.

Teknik kısımda ise 1 TB oyun konsolunun bulunacağını belirtelim. Battlefield 5 Xbox One X özel tasarım konsollarını alan kullanıcılar sadece 1 TB hafızaya sahip seriyi seçebilecekler. Başka bir seçenek sunulmayacak. Microsoft’un Gamescom 2018 sürprizi olan özel tasarım konsollar için fiyat bilgilerine geçelim.

Gamescom 2018, Battlefield 5 Xbox One X
Microsoft Battlefield 5 Xbox One X

Fiyat konusunda da yeni serinin biraz daha yüksek bir aralık sunduğunu belirtelim. Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre konsolların fiyatı 499 dolar olacak. Sınırlı sayıda satılacak olan konsolların ülkemizde satılıp satılmayacağı ise kesin değil. Bu konuda açıklamaları beklemek gerekecek. Microsoft konu hakkında bir açıklama yaparsa, haberimizi güncelleyeceğiz.

Buradan Doogee S70 oyun telefonuna bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here