PC Sürümü için PUBG Lig Dönemi Başlıyor

PUBG için önemli güncellemeler yolda. PC sürümü değişebilir...

0
PUBG Lig güncellemesi geliyor
PUBG Lig PC

Fortnite atacağa geçti bir kere. Epic Games sürekli güncellemeler duyuruyor. Kısa süre önce yayınladığımız haberimizde de son mod için bilgi vermiştik. Fortnite bu şekilde ataklar yapar da PUBG sessiz kalır mı? Bu kez PUBG için büyük bir güncelleme geleceği duyuruldu. PC sürümü için gelecek olan yeni güncellemeyle oyun için önemli yenilikler karşımıza çıkacak. En önemli değişiklik ise PUBG Lig özelliği olacak.

Oyunu mobilde oynayan kullanıcıların yakından tanıdığı PUBG Lig sistemi, şimdi ise PC yolunda karşımıza çıkacak.

PUBG Lig Nasıl İşleyecek?

Mobilde yer alan ana özelliği devam ettirecek olan PUBG Lig güncellemesi, 8 ana ligden oluşacak. PC sürümünde lig yapısının öne çıkmasını sağlayacak olan oyun, 8 ana lig puan sistemine göre ayıracak. 8 ana lig içerisine dahil olmak içinse lig bölümünde en az olarak 10 maç oynamak gerekecek.

10 maç sonucunda elde edilmiş olan puanlarla beraber lig konumu belirlenecek. Lig konumu belirlendikten sonra, bu lig içerisinde sürekli olarak artış elde edebileceksiniz. Tabii ki bunun için maçlardan başarıyla ayrılmanız gerekecek.

PUBG Lig
PC sürüm için PUBG Lig

Rank puanlarına göre derecelendirmelerin yapılacağını da ekleyelim. Alınan rank değerleriyle liglerde düşme ya da yükselme sağlanacak. Lig sisteminin mobil versiyonda karşımıza çıktığını da tekrar hatırlatalım. Benzeri bir yapı PC sürüm için geçerli olmuş olacak.

Başka Nasıl Güncellemeler Gelecek?

PUBG Lig modu dışında, güncellemenin bazı yenilikleri de olacak. Özellikle arkadaşlarınızla daha iyi iletişim kurmanız ve arkadaş listenizi daha iyi yönetmeniz için güncellemeler yapılacak.

Hata düzenlemeleri, karakter düzenlemeleri, harita düzenlemeleri ve mini araçların geleceği yeni güncelleme Ekim ayında yayınlanacak. PC sürümü için yayınlanan bu güncellemenin ardından, mobil için de bir güncelleme geleceğini düşünüyoruz. Henüz bu güncelleme için kesin bilgiler elde etmek ise mümkün olmadı.

Buradan Red Dead Redemption 2 Online desteği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here