PES 2019 Türkiye Ligi Açıklaması Geldi

PES 2019 Türkiye Ligi için sürpriz açıklamalar yapıldı. Merakla beklenen oyuna Türkiye Süper Lig desteği açıklandı.

0
PES 2019 Türkiye Ligi
KONAMI PES 2019 Türkiye Ligi haberini verdi

EA Games’in ardı ardına yaptığı atakların sonrasında FIFA 2019 oyunu bir adım daha öne çıkmaya başladı. Bu alanda en büyük rakiplerden biri olan PES serisinin yeni oyununun ise biraz daha geride kaldığını söyleyebiliriz. Tam FIFA 2019 daha başarılı bir oyun olacak ve çok ilgi görecek derken, en azından Türk kullanıcılar için çok önemli bir PES haberi geldi. Paylaşılan son bilgilere göre PES 2019 Türkiye Ligi müjdesi geldi. Ülkemiz PES oyuncuları için oldukça sevindirici bir haber olarak karşımıza çıkan haberin, detaylarına geçelim.

PES 2019 Türkiye Ligi Geliyor

İlk olarak 12 Eylül tarihinde satışlarının başlamasını beklediğimiz PES 2019, Türkiye Ligi içinde lisans almış durumda. Paylaşılan bilgilere göre PES 2019 Türkiye Ligi tamamen lisanlı olacak. Yani tüm Süper Lig takımlarının oyunda yer aldığını göreceğiz. Oyunda tüm formalar ve takımların lisanlarını, aynı zamanda armalarını görmemiz çok büyük bir artı olacak.

Türkiye Süper Ligi için yapılan paylaşımların şimdiden kullanıcıları bir hayli sevindirdiğini de söylemek gerekiyor. Oyunun tek sürprizi ise bu olmayacak. Bunun dışında grafikler ve oyun motoru kısmında da önemli sürprizler yapılması bekleniyor. Fox Engine oyun motorunun tüm artılarını kullanacak olan oyunun, oyun içi atmosfer kısmında çok daha başarılı bir yapı sunacağından söz ediliyor. Ayrıca yapımda seyircilere kadar çok daha gerçekçi bir stat yapısı oluşturulacağından da söz ediliyor.

PES 2019 Türkiye Ligi
PES 2019 Türkiye Ligi müjdesi geldi

Grafik kısmında ise en önemli ayrıcalık 4K 60 Fps desteği olacak. Belki FIFA kanadından da böyle bir grafik göreceğiz ancak KONAMI bunun için özel bir çalışma yaptığını belirtiliyor. Özellikle Xbox One X oyun konsolları ve PS4 Pro oyun konsollarında 4K çözünürlük desteğinin bir hayli öne çıkacağını söyleyebiliriz.

Tüm bunlar için 12 Eylül çıkış tarihinde başlayacak olan satışları beklemek gerekecek. Resmi satışlardan önce, oyunun 11 takımla beraber sunulacak olan beta sürümünü de sitemizde paylaşacağız. Demo ile tüm bu yapı biraz daha detaylanacaktır. Özellikle oyunun fizik motorlarında nasıl bir değişiklik yapılacağını görmek için yayınlanacak demo sürümü oldukça önemli. Tüm bunlarla beraber bakalım PES 2019 Türkiye Ligi hamlesi, nasıl bir karşılık bulacak?

Güncelleme – 07/08/2018

Kısa süre önce PES 2019 oyunu için Türkiye ligi açıklaması geldiğini sizlere duyurmuştuk. Oyunun yeni sürümünün duyurulmasının hemen ardından paylaştığımız haberimizin sonrasında bu kez merakla beklenen PES Türkiye Ligi fragmanı yayınlandı. Fragmanla beraber oyunda Türkiye Ligi’nin nasıl yansıtılacağını da görmüş olduk. İşte o fragman.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here