Playstore Razer Ekipmanlarının Satışına Başlıyor

Playstore Oyuncu Ekipmanları için yeni bir anlaşma yaptı. İşte sürprizler...

0
Playstore, Oyuncu Ekipmanları
Playstore Razer Oyuncu Ekipmanları

Oyuncu ekipmanları satan markalar içerisinde en kaliteli ürünlere sahip olan marka olarak ün kazanmış Razer, şu sıralar yeni ürünlerini tanıtmaya başladı. Gamescom 2018 sonrasında oyuncu ekipmanları için yeni bir set tanıtımı yapan marka, benzeri çalışmalara da devam edeceğini belirtmişti. Biz Razer’dan yeni bir ürün beklerken, oyuncu ekipmanları satın almak isteyen kullanıcılar için güzel bir haber geldi. Ülkemizde en çok bilinen dijital oyun servislerinden biri olan Playstore, Razer oyuncu ekipmanlarının satışına başladı.

Playstore Oyuncu Ekipmanları Satıyor

Ortaya çıkan bilgilere göre dijital oyun satışı yapan Playstore, Razer oyuncu ekipmanları için de harekete geçmiş durumda. Tüm ürünler olmasa da çok satan Razer oyuncu ekipmanlarına dijital oyun servisi üzerinden ulaşmak mümkün olacak.

Raze,Playstore, Oyuncu Ekipmanları
Playstore Oyuncu Ekipmanları satışı

Hangi ürünlere ulaşabileceğimiz konusunda yapılan açıklamalardan da söz edelim. İlk etapta kullanıcıların satın alabileceği ürünler şöyle açıklandı;

  • Abysus V2 Mouse
  • Goliathus Chroma Mousepad
  • Deathadder Elite Mouse
  • Goliathus Speed Terra Extended MousePad

Şu an için açıklanan ürünler bu şekilde. 99 TL ile 500 TL arasında değişen fiyatlara sahip olan ürünler, taksitli olarak da satılabiliyor. Playstore üzerinden oyun satın alır gibi ekipmanları da satın almanız mümkün olacak. Bunun dışında bazı PS4 oyunlarının satışa çıktığını da belirtelim. En çok satan PS4 oyunları da yeni yapılan anlaşmalar sonrasında satışa çıkarılmış oldu. PS4 oyunları için sağlayıcı ise Overgame oldu.

Satın alınabilecek oyunlar arasında ise God of War, Marvel’s Spider – Man, Gran Tourismo Sport gibi yapımlar var. Yapılan anlaşmanın, uzun vadede daha da geliştirilmesi bekleniyor. Özellikler yüksek bütçeli ürünler olan oyuncu ekipmanları satışlarında yeni anlaşmalar yapılması, bir hayli ilgi çekilmesini sağlayabilir. Firma üzerinden yeni bir ürün satışa çıktığı zaman haberlerimizde paylaşacağız. Şimdilik satın alabileceğiniz ürünlerin bunlar ile sınırlı olduğunu ekleyelim.

Buradan Razer Mamba Mouse İncelemesine Bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here