Polo Smart Music Band Özellikleri ve Fiyatı

  Polo Smart Music Band hakkında merak edilen tüm detaylar.

  0
  Polo Smart Music Band fiyat

  Spor yaparken müzik dinlemenin nasıl motive ettiğini biliyoruz sanırım. Keyifli sporlarınız için hem şık hem de ekonomik bir kulaklık olan Polo Smart Music Band’ı tanıtıyorum sizlere. Hemen Polo Smart Music Band özellikleri ve fiyatından söz edelim.

  Öncelikle cihazı kullanırken yapmanız gereken şeyleri söylemek istiyorum. Polo Smart Music Band kulaklığı uzun süre şarj etmeniz gerektiğini söyleyerek başlayayım. Sonra, şarj cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda cihazı güç kaynaklarında bırakmayınız.

  Polo Smart Music Band

  Bir süre sonra şarj aletiniz ya da cihazınız zarar görmesin diye bu iki kurala uyalım arkadaşlar. Birçok cihaz kullanılmadığı zaman, şarj sıkıntısı çeker. Yani cihazınızı kullanmadığınız zaman, bir süre sonra kendi kendine şarjın bittiğini göreceksiniz. Bu çok normal olup Music Band için de geçerlidir. Birazda ürünün işleyişinden bahsetmek istiyorum.

  Polo Smart Music Band tasarimi

  Polo Smart Music Band kulaklığı, istediğiniz alanda müzik dinlemek için kullanabilirsiniz. Ancak spor yaparken iyi bir ses sistemini yanınızda istemez misiniz? Şıklığını konuşturan tasarımıyla yeni ürün smart music band sizlerle.

  Mini Tasarım, Kaliteli Ses Deneyimi

  Ürünümüz montaj gerektirmeyen sisteme sahiptir. Hassas bir cihaz değildir. Katlamanız durumunda kırılmaz. Teknik özelliklerine de değinirsek, Bluetooth 3.0 stereo kulaklık ve dahili mikrofon ile hem bilgisayar hem de diğer mobil cihazlarda bağlantı sorunu yaşamazsınız.

  Polo Smart Music Band

  Ayrıca sunulan mikrofon aracılığıyla, arama cevaplama ya da reddetme şansınız da bulunuyor. Hem şıklığı hem de rahatlığı öne çıkaran tasarım, genel kullanımı da oldukça kolaylaştırıyor. Yüksek ses kalitesi övülesi ve güçlendirilmiş bass ile başarılı bir ses deneyimi sunuluyor.

  13 mm kulaklık hoparlörü ve 80 mw enerji harcama potansiyeline sahip olan 32 ohm iç direnç ve 95+ 3 dB/mW hassasiyet ile 20-20,000 Hz frekens aralığına sahiptir. Teknik özellikleri şöyle kenara alalım. Music Band kulaklık sağlam, fiyatına göre mucizeler başaran dev bir ses sistemini çantanıza alıp, her koşulda ve her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Cevap Ver

  Please enter your comment!
  Please enter your name here