PS Plus Eylül Ayı Oyunları Sürpriz Yaptı

PS Plus Eylül sürprizlerle beraber geldi. İşte sürpriz oyunlar ile tüm ücretsiz yapımlar.

0
PS4 PS Plus Eylül
PS Plus Eylül oyunları

PlayStation oyun konsolu sahiplerinin en sevdiği sistemlerden biri olan PS Plus, Sony’nin fark yaratan teknolojilerden biri olarak gösteriliyor. Microsoft oyun konsolları olan Xbox serisinin satışlarının düşük bir seviyede kalması, Sony’nin bu alanda çok daha önde olmasının ana nedenlerinden birisi de PS Plus olarak gösterilebilir. Sistemin kullanıcı sayısını düşündüğümüz zaman, ne kadar geçerli bir teknolojiden bahsettiğimizi daha iyi anlıyoruz. Bilmeyen kullanıcılar için kısa bir şekilde sistemi de tanımlayalım. PS Plus sayesinde konsol sahipleri, yıllık bir ücret ödeyerek her ay ücretsiz oyunlara erişim sağlayabiliyor. Her ay açıklanan oyunlara ise sitemizden yer veriyoruz. Bu kez PS Plus Eylül ayı oyunları açıklandı ve bu yazımızda da Eylül ayı oyunları için paylaşımlar yapacağız.

PS Plus Eylül Ayı Oyunları Hangileri?

Her ay ücretsiz olarak sunulacak oyunları açıklamaya devam ediyoruz ancak bu ay konsol sahiplerini bir hayli memnun edecek oyunlar açıklandı. Bu kez gerçekten iddialı yapımlar ücretsiz olarak sunuluyor ve ekstra sürprizler geliyor.

İlk olarak PS4 oyunlarından söz edeceğiz. PS4 kullanıcıları için verilen oyunlarında ilk olarak efsane seri Destiny 2 ile karşılaşıyoruz. En çok oynanan oyunlardan biri olan Destiny 2 Eylül ayı boyunca üyelere ücretsiz olarak sunulacak. Üstelik kullanıcılar Destiny 2 yapımını bugünden itibaren indirebilirler. Şu an oyun indirmeye açılmış durumda.

PS4 kullanıcıları için ikinci ve en büyük sürpriz ise God of War III Remastered oldu. Eylül ayı oyunları içerisinde yer alacağı açıklanan God od War III, hem en çok sevilen hem en çok satan yapımlardan biri olma özelliğine sahip. Bu oyun için indirme tarihi ise 4 Eylül olarak açıklandı.

PS4 PS Plus Eylül Oyunları

  • God of War III
  • Destiny 2

Her ne kadar PS4 PS Plus Eylül oyunları konuşulacak olsa da bunun dışında PS3 ve PS Vita oyunlarını da belirtelim. Öyle ki eski konsolları hala hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi kullanıyor.

PS3 Oyunları

  • Another World – 20th Anniversary Edition
  • QUBE Directors

PS Vita

  • Foul Play
  • Sparkle 2

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here