PS Plus Nisan 2020 Oyunları ve İndirme Zamanları

PS Plus Nisan 2020 oyunları ve indirmeye açılacağı tarih.

0
PS Plus Nisan 2020

Her ay olduğu gibi bu ayda PS Plus üyeleri için ücretsiz oyunlar açıklandı. Sony son birkaç aydır verdiği oyunlarda açıkçası farkını ortaya koymuş durumda. İddialı yapımlarla gelen Sony, PS Plus Nisan 2020 adına açıklanan oyunlarda da epey dikkat çekmeyi başardı.

PS Plus Nisan 2020 Ayı Oyunları Hangileri?

Sony tarafından yapılan açıklamaya göre, bu ay verilecek olan ücretsiz oyunlardan ilki Dirt Rally 2.0 yapımı olacak. Aksiyon ile yarış oyunlarını bir araya getiren yapım, Rally oyunları içerisinde de en iddialı serilerden biri olarak biliniyor.

Özellikle son birkaç yıldır Dirt serisinin yükselişini de düşünecek olursak, oyun kullanıcıları bir hayli memnun edecek demek yanlış olmayacaktır.

PS Plus Nisan 2020

İlk oyunumuz bir yarış oyunu olacak ancak ikinci yapım bambaşka bir kategoride geliyor. Bu ay kullanıcılara sunulacak olan ikinci yapım, Uncharted 4: A Thiefs End olacak. 2016 yılında duyurulmuş olan yapımla beraber aksiyona doyacağız.

Bu ay için sunulacak olan yapımlar şimdilik bu şekilde açıklandı. Her iki oyun için de süreler konusunda da bilgi verelim. Yapımlar 7 Nisan tarihinde yayına açılacak. Mevcut PS aboneleri ise 7 Nisan tarihine kadar Mart ayı için sunulan oyunlara erişebilecekler.

Mart ayında sunulan oyunları hatırlamak gerekirse, Shadow of the Colossus ve Sonic Forces yapımlarını görmüştük. Nisan ayının ikinci haftasına kadar bu oyunlara erişim devam edecek ancak sonrasında yeni oyunlara geçiş yapıldığını göreceğiz.  

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here