PS Plus Temmuz 2018 Oyunları Sürprizleriyle Geldi

PS Plus Temmuz 2018 oyunları büyük sürprizlerle açıklandı. İşte oyunlar ve Sony sürprizleri!

0
PS Plus Temmuz 2018
PS Plus Temmuz 2018 oyunları açıklandı

PS Plus sistemi, PlayStation sahiplerini sevindirmeye devam ediyor. Sony’nin sunduğu servis sayesinde aylık ya da yıllık olarak bir miktar ücret ödeyerek sürekli değişen oyunlara her ay ulaşmak mümkün oluyor. Son dönemde özellikle PlayStation 4 kullanıcılarını bir hayli sevindirecek oyunlar sunmaya başlayan Sony, bu ay içinde merakla beklenen oyunlarını açıkladı. Firma PS Plus Temmuz 2018 oyunları içerisinde ise birçok sürprize de ima atmış oldu. Sözü daha fazla uzatmadan PS Plus Temmuz 2018 oyunlarına geçelim.  Bakalım konsol sahiplerine ne gibi ayrıcalıklar sunuldu?

PS Plus Temmuz 2018 Oyunları

Hemen belirtelim oyunlar PlayStation 4,3 ve Vita modelleri için yayınlanmış durumda. Açıklamalara göre tüm konsollar için sunulacak olan oyunların sayısı toplamda 6 olacak. Her ay olduğu gibi bu ayda PS Plus oyunları içerisinde 4 serisi konsollara sunulan oyunlar öne çıkacak. Hemen oyunlara geçelim.

PlayStation 4 Oyunları

  • Heavy Rain
  • Absolver
  • Space Overlords
PS Plus Temmuz 2018
PS Plus Temmuz 2018 tüm oyunlar

PlayStation 3 Oyunları

  • Rayman 3 HD
  • Extreme Exorcism

PS Vita Oyunları

  • Space Overlords
  • Zero Escape: Zero Time Dilemma

Açıklanan PS Plus Temmuz 2018 oyunları bu şekilde. Bu oyunların indirmeye açılacağı tarihinde 3 Temmuz olacağını belirtelim. 3 Temmuz tarihinden sonra yapımları indirebilir ve bir aylık bir süreç boyunca oynayabilirsiniz. Fakat bu kısımda bir sürpriz olduğunu da ekleyelim. Şu an için kullanıcılara sunulan yapımlar bu şekilde ancak aylık olarak sunulmayacak bir oyun sürprizi daha var.

Bonus olarak gelecek olan bu yapım ise Call of Duty Black Ops 3 oyunu olacak. Fakat dediğimiz gibi bu yapım çok kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunulacak. Sadece 11 Temmuz tarihine kadar oyunu oynayabileceksiniz. Bu tarihten sonrası için ise Sony tarafından sunulan ana oyunları oynamak mümkün olacak.

Toplam değeri 128 TL civarında olan oyunlarla beraber başka sürprizlerin gelip gelmeyeceğini ise zamanla göreceğiz. Şimdilik sadece Call of Duty haberi var ancak ay içerisinde başka oyunlar içinde sürprizleri gündeme gelmesi muhtemel gibi gözüküyor. Yeni haberler geldikçe sitemizde yer vermeye devam edeceğiz.

Buradan Destiny 2 Müjdesini Okuyabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here