PS4 Pro Red Dead Redemption 2 Versiyonu Geliyor

PS4 Pro Red Dead Redemption 2 kutu versiyonu paylaşıldı...

0
Sony, Red Dead Redemption 2
PS4 Pro Red Dead Redemption 2 özel seri

Oyun konsollarına özel olarak geliştirilen Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi yaklaştı. Oyun dünyasının en çok konuşulan yapımlarından biri olması nedeniyle merakla beklenen Red Dead Redemption 2, sadece oyun konsollarına özel olarak gelecek olsa da PC kullanıcılarını bile heyecanlandırmayı başarmış bir yapım. Çok kısa bir süre önce oyunun yeni videosundan ve dinamiklerinden söz etmiştik. Şimdi ise Sony’nin yeni oyun için bir sürpriz yaptığı ortaya çıktı. Buna göre PS4 Pro Red Dead Redemption 2 özel versiyonu geliyor.

PS4 Pro Red Dead Redemption 2 Özel Versiyon Nasıl Olacak?

Sony, oyun konsollarında yeni bir kampanyaya gitti. Aslında oyun 26 Ekim tarihinde satışa çıkacak ancak Sony bu konuda elini biraz çabuk tutmuş durumda. PS4 Pro konsolları için oyuna özel bir kutu hazırlanmış. PS4 Pro Red Dead Redemption 2 özel kutusunda ise oyunun kutulu versiyonu karşımıza çıkıyor. Buna ek olarak PS4 Pro modelinin kutunun içerisinde yer aldığını göreceğiz. Konsolda herhangi bir değişiklik söz konusu değil.

PS4 Pro, Red Dead Redemption 2
PS4 Pro Red Dead Redemption 2 versiyonu geliyor

Tasarım kısmında ya da genel olarak teknik özellikler kısmında bir değişiklik yok. Buna karşın kutunun içerisinde yer alan yer alan konsolların 1 TB depolama alanına sahip olduğu açıklandı. Konsolların renk kısmında ise jet black renk seçeneği sunduğunu ekleyelim. Yani genel olarak konsollarda bir değişiklik söz konusu değil. Kontrol cihazları kısmında da yine özel bir çalışma söz konusu değil.

PS4 Pro Red Dead Redemption 2 özel versiyonu için detaylar bu şekilde. Yeni nesil konsolların şu an için sadece ABD ve Kanada da özel paket olarak satışa çıktığını ekleyelim. Bu versiyonu satın almak isteyen kullanıcıların ödemesi gereken ücret ise 399 dolar olarak açıklandı. Oyunun da dahil edildiği paketler, 26 Ekim tarihinden sonra teslimata çıkacak.

Buradan Devil May Cry 5 Online modu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here