PUBG Mobile Görevimiz Tehlike Güncellemesi Ortaya Çıktı

PUBG Mobile bu kez Görevimiz Tehlike ile birleşiyor. İşte yeni güncellemenin tüm detayları.

0
PUBG Mobile Görevimiz Tehlike
PUBG yenilikler

Fortnite ve PUBG arasındaki yarış bitecek gibi gözükmüyor. Sürekli olarak yeni bir hamle görmeye başladık. Yaklaşık 1 haftadır bu konuda Fortnite oyununun mobil sürümle gündemde olduğunu görüyoruz. Sadece belli akıllı telefonlara gelecek olması ve çok daha başarılı bir sistem istemesi gibi nedenlerden dolayı Fortnite mobil sürümü konusunda tartışmalar gündemi salladı. Mobil sürüm konusunda geri planda kalmak istemeyen PUBG ise kendi mobil oyunu için özel bir adım atmaya hazırlanıyor. Bu kez PUBG Mobile Görevimiz Tehlike güncellemesi ortaya çıktı. Yeni güncellemeyle beraber Görevimiz Tehlike filmini oyunda yaşamak mümkün olacak.

PUBG Mobile Görevimiz Tehlike Güncellemesi Neler Sunuyor?

Yeni güncelleme sonrasında ilk olarak ögelerin değişiklik gösterdiğini görüyoruz. Güncelleme sonrasında oyuna yeni ögeler ekleniyor ve bu ögeler Görevimiz Tehlike filminden alınan ögeler. Filmde yer alan silahların, kostümlerin, hatta film içi ögelerin bile oyuna dahil edildiğini görüyoruz. Filmine de yakışı bir şekilde hazırlanan yeni ögelerin yanı sıra müzikler ve yeni seslerde kazanan oyunun benzeri birçok yenilikle beraber geldiğini ekleyelim.

Şu an için oyun modları konusunda yapılan değişikliklerin sınırlı olarak açıklandığını ekleyelim. PUBG Mobile Görevimiz Tehlike güncellemesine yakışır bir şekilde hazırlanan sinematik videoların yayınlanmasıyla beraber bu detayları elde edebildik. Güncellemenin yayınlanmasının ardından PUBG Mobile Görevimiz Tehlike güncellemesi için çok daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor. Özellikle yeni modun nasıl kullanılacağı konusunda detayların sürüm notlarından sonra açıklanması olası.

PUBG Mobile Görevimiz Tehlike
PUBG yeni güncelleme

Mobil güncellemesinin ana oyuna da gelip gelmeyeceği konusunda ise bir açıklama söz konusu değil. Güncellemenin yayınlanmasının ardından, sürüm notlarında tüm bunları öğrenebileceğiz. Sürüm modlarının yayınlanmasının ardından konu hakkında daha detaylı paylaşımlar yapacağız. Şimdilik yayınlanan fragman videolarını ve açıklanan ilk detayları sunalım.

Atılan tüm bu güncelleme hamlelerinin Fortnite oyununun ataklarına nasıl karşılık göstereceği ise tartışılır. İlk olarak bilgisayarlarda başlayan savaşın, şimdi ise akıllı telefonlarda devam ettiğini görüyoruz. Kimin galip geleceği bilinmez ama oyun dünyasında daha uzun süre bu yapımların gündemde olacağını düşünüyoruz. Haliyle daha çok güncelleme ve düzenleme gelecektir.

Buradan Fortnite Android Sistem Gereksinimlerine bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here