PUBG PS4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

PUBG PS4 sürümü geliyor! İşte son bilgiler.

0
PUBG PS4
PUBG PS4

Sevilen oyunlardan biri olan PUBG, Battle Royale türünün en iddialı yapımlarından biri olmaya kararlı gibi gözüküyor. Sürekli yeni güncellemelerle yeni düzenlemeler aldığını gördüğümüz oyunun, şu sıralar ise yeni platform desteği gündemde. Oynayanların bileceği gibi PUBG, şimdiye kadar Android, iOS, Xbox ve Windows platformlarında oynanabiliyordu. Desteği bulunmayan PS4 platformunda ise oyunu oynamak mümkün olmuyordu. Şimdi ise bu konuda bir haber gündemde. Kısa bir süre sonra oyunun PS4 desteğinin de gelmesini bekliyoruz. PUBG PS4 çıkış tarihi için de bazı bilgiler var.

PUBG PS4 Ne Zaman Yayınlanacak?

PUBG PS4 sürümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda çok detaylı bilgiler yok. Buna karşın bazı sızıntı haberleri de gelmeye başladı. Son olarak bu konuda paylaşımlarıyla öne çıkan bir kullanıcının sosyal medya paylaşımı ortaya çıktı. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda PUBG PS4 sürümünün 8 Aralık günü yayınlanacağı açıklandı. Yapılan paylaşım sonrasında oyunun konsol versiyonu için nasıl bir hazırlık yapıldığı konusunda ise bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

PUBG PS4
PUBG PS4 yayın tarihi

PUBG PS4 sürümünün 8 Aralık tarihinde yayınlanacağı bilgisine ise Amazon üzerinden ulaşıldığı belirtiliyor. 9 Kasım Cuma günü Amazon listelerinde ortaya çıkan bilgiler sonrasında bu sürümün 8 Aralık tarihinde kullanıma sunulacağı detayı görülüyor. Söz konusu paylaşımın ardından kullanıcının da Amazon listelerinden kaldırıldığını ekleyelim. Henüz tarih konusunda bir doğrulama yapılmadığını da ekleyelim.

Sony cephesinden de konuya ilişkin herhangi bir doğrulama gelmedi. Muhtemelen yeni sürüm için bahsedilen bu tarihler doğru. Yine de net açıklamaları beklemekte ve Sony tarafından gelecek açıklamaları takip etmekte yarar var. Açıklamalar henüz gelmemiş olsa da sürümün çok gecikmeyeceğini ve bu yakınlardan çıkış yapacağını düşünüyoruz. Yeni bir gelişme ortaya çıktığı zaman sitemizden haberlere yer vereceğiz.

Buradan PUBG Sürüm 22 hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here