PUBG Sürüm 22 ile Nasıl Yenilikler Geliyor?

PUBG Sürüm 22 sürümü sonrasında neler değişti? Yeni gelen özellikler ve sıralama sistemi.

0

Battle Royale türünün en iyi yapımları arasında ilk 2 sırada yer alan PUBG, her geçen gün biraz daha gelişim göstermeye başladı. Oyunun son olarak yama 22 paketi yayınlandı. Yeni paketle beraber önemli yeniliklerde kullanıma girmiş oldu. Özellikle derecelendirme sistemi için önemli yenilikler sunan PUBG Sürüm 22, geçtiğimiz hafta haberlerimizde de yer verdiğimiz sıralama sistemini hayata geçirmiş oldu.

Oyunun liglere bölünmesini sağlayacak olan yeni sistemle beraber artık aldığınız zaferler biraz daha önemli hale gelecek. Daha önce mobil sürümde gördüğümüz derecelendirme sisteminin tam olarak nasıl yenilikler getirdiğini görmek için detaylara geçelim. Güncellemenin tek yeniliğinin bu olmadığını belirterek devam edelim.

PUBG Sürüm 22 Neler Sunuyor?

Yeni güncellemeyle beraber gelen ana sistem derecelendirme sistemi. Bu sistem kullanıcıların oyunda aldığı zaferler sonrasında liglere dahil olmasını sağlıyor. Daha önce mobil sürümde gördüğümüz özellik, rekabeti biraz daha arttıracak düzeyde. Sıralamada yer almak için öncelikle 10 maç yapmanız gerekiyor.

10 maç sonrasında yapılan otomatik atama, oyun içerisinde aldığınız rank değerlerine göre değişim gösteriyor. Toplamda 8 farklı seviye içerisinde bir yerde konumlandırılıyorsunuz. Daha sonra maçlarda aldığınız rank değerleri ve başarılarınızla beraber lig düşüp, yeni liglere yükselebiliyorsunuz. 8 farklı derece içerisinde sunulan bu sistemden daha önce de söz etmiştik. PUBG Sürüm 22 duyurulduğu anda bu detaylar ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bu sistem kullanıma girmiş oldu.

PUBG Sürüm 22 güncellemesi
PUBG Sürüm 22 güncellemesi neler sunuyor?

Derecelendirme sisteminin dışında oyuna yeni bir hile yönetimi geldiğini de ekleyelim. Oyuna eklenen yeni hile yönetimi, çok daha kapsamlı bir tarama yapmakta. Bu tarama sayesinde hile yapan kullanıcılar çok daha kısa sürede tespit edilebilecek.

PUBG Sürüm 22 güncellemesinin son yeniliği ise harita seçim özelliğinin geri gelmesi oldu. Bu özellik bir süre yayında kalmış ve bir hayli beğeni toplamıştı. Yapım, özelliği yeniden kullanma kararı almış gibi gözüküyor.

Kısaca PUBG Sürüm 22 yenilikleri

  • Seviyeye göre seçim yapılan yeni sıralama sistemi
  • Anti hile yönetimi yenilendi
  • Harita seçim özelliği

Buradan Fallout 76 beta sürümü hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here