Rampage sgm-rx9 Everest Mouse Fiyatı ve Özellikleri

  Rampage sgm-rx9 Everest Mouse özellikleri ve fiyatı nasıl? İşte Everest oyuncu mouse için tüm detaylar.

  0
  Rampage sgm-rx9 Everest Mouse
  Everest oyuncu mouse

  Oyuncuların en çok önem verdiği konulardan biri olan oyuncu mouse serileri, oyunlarda maksimum tepkime sürelerine ulaşmanızı sağlıyor. Özellikle FPS oyunlarında, oyunun atmosferine çok daha hızlı girmenizi ve rakiplerinize karşı daha hızlı tepkime süreleriyle beraber başarı elde etmeniz için önemli çevre birimlerinden olan oyuncu mouse modelleri için alternatifler ise oldukça fazla. Tabii ki söz konusu bir elektronik bir ürün olunca, bu noktada kullanıcıların ilk kriteri fiyat oluyor. Bugün uygun fiyatlı oyuncu mouse modelleri içerisinde başarılı bir yer edinmiş olan Rampage sgm-rx9 Everest Mouse modelini inceleyeceğiz.

  Direk Erişim Linkleri

  >>Everest Mouse Tasarım
  >>oyuncu mouse özellikleri
  >>gaming mouse fiyatı nasıl?
  >>Rampage sgm-rx9 alınır mı?

  Bu alanda birçok ürünü bulunan Everest mouse modelleri içerisinde yer alacak alan modelin nasıl farkları var? Rampage sgm-rx9 Everest Mouse fiyatı nasıl? Rampage sgm-rx9 nereden alınır? İncelememize geçelim.

  Rampage sgm-rx9 Everest Mouse Tasarım Özellikleri

  Birçok kullanıcı söz konusu oyuncu faresi olunca, ilk olarak özelliklere ve hemen sonrasında ise fiyata bakıyor. Fakat bir gaming mog mouse modeli için tasarım da çok önemli bir faktör. Haliyle markalarda bu yönde çalışmalar yapmaya ve ürünlerini ilgi çekici tasarımlarla geliştirmeye başladı. Sgm rx9 modelimiz de tasarımı oldukça başarılı olan bir seri. Her iki el içinde kullanılması adına her iki yanında da parmak boşluğu bulunan gaming mouse, asimetrik çizgileriyle dikkat çekiyor.

  Rampage sgm-rx9 Everest Mouse
  everest mouse

  Kablolu bir mouse olan seri, 8 adet tuş yerleşimiyle beraber geliyor. Oldukça estetik bir görüntüye sahip olan seri, Skatezler alt yüzeyi sayesinde pürüzsüz bir hareket deneyimi de sunuyor. Bunun dışında farklı DPi değerlerine göre değişen özel bir ışıklandırma sunulduğunu da ekleyelim. Işıklandırma hem cihazın en alt bölümünde hem de yanlarda farklı renkler ile karşımıza çıkıyor.

  Tasarım Genel Değerlendirme: Fiyatına göre serinin tasarımı başarılı. Değişen ışıklandırmada her ne kadar RGB olmasa da başarılı.

  Rampage sgm-rx9 Everest Mouse Teknik Özellikleri

  Rampage Everest mouse modellerinde sunulan teknik özellik, standartlarını yakalayan Rampage sgm-rx9, Avago optik sensör sistemi sunuyor. Bu sensörlerle beraber oyuncu mouse, 4500 DPi değerine kadar çıkabiliyor. Hassasiyet konusunda çok daha başarılı bir aralık sunan serinin değiştirilebilir DPi değerlerine sahip olduğunu da ekleyelim.

  Rampage sgm-rx9 Everest Mouse inceleme
  gaming mouse

  Bir tuş sayesinde mouse DPi değerlerini 800,1200,3000 ve 4500 olarak değiştirebiliyorsunuz. Tasarım bölümünde söylediğimiz gibi bu değerlere göre ışıklandırma rengi de değişiklik gösteriyor. Kaydırma tekerleğinde yer alan tuşları da sayarsak 9 adet tuşunun bulunduğunu Rampage sgm-rx9, özel bir de yazılım sunuyor. Özel yazılımla beraber karşımıza çıkan serinin, bu arayüzünü kullanarak tuşları programlayabiliyorsunuz.

  Rampage sgm-rx9 Everest Mouse Fiyatı

  Gelelim Rampage sgm-rx9 Everest Mouse fiyatı kısmına. Fiyat kısmında oyuncu mouse modelleri içerisinde uygun fiyatlı bir seri sunulduğunu söylemek yanlış olmaz. Fiyatlar 69 TL ile 100 TL arasında değişiklik gösteriyor.

  Rampage sgm-rx9 Everest Mouse modeli
  sgm-rx9 Everest Mouse

  Birçok e-ticaret sitesinde ürüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca kutudan bir adet mouse pad çıktığını da dip not olarak ekleyelim.

  Rampage sgm-rx9 Everest Mouse Alınmalı Mı?

  Tasarım, teknik özellikler, fiyat olmak üzere tüm detayları inceledik. Şimdi bir soruya cevap arayacağız. Sgm-rx9 alınır mı? Sorunun cevabı basit.

  Rampage sgm-rx9 Everest Mouse serisi
  Oyuncu mouse

  70-80 TL gibi bir bütçeniz varsa, tercih edebileceğiniz iyi modellerden bir tanesi. Daha iyisi de yok değil ancak fiyat performans mouse için iyi bir modelden söz ediyoruz.

  Buradan A4 Tech G3-200N incelemesine bakabilirsiniz.

  Cevap Ver

  Please enter your comment!
  Please enter your name here