Razer Phone 2 Çıkış Tarihi ve İlk Bilgiler

Devam serisi Razer Phone 2 geliyor. İşte yeni akıllı telefon için ilk detaylar ve önemli bilgiler.

0
Razer oyuncu telefonu

Akıllı telefon dünyasında oyuncu telefonlarının büyük bir atak yaptığını görüyoruz. Ardı ardına bu alanda yeni akıllı telefon modelleri tanıtılıyor ve mevcut amiral gemisi serilerinin özellikleri farklı yönlerden geliştiriliyor. Bu alanda en iddialı akıllı telefon modeli ise oyuncu aksesuar ürünleriyle kendilerini gösteren Razer. Yıl içerisinde ilk oyuncu odaklı akıllı telefon modelini tanıtan Razer, şimdi ise yeni bir oyuncu akıllı telefonu üzerinde çalışıyor. Firma yetkilileri tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Razer Phone 2 serisi geliyor. Peki, yeni akıllı telefonlar ne zaman tanıtılacak? Yeni modelin özellikleri neler olacak?

Razer Phone 2 Beklentileri Yükseltiyor

Yeni akıllı telefon modelinin geleceğini, doğrudan markanın Global Başkan Yardımcısı Chen Xiaoping tarafından açıklandı. Çin’e özel olarak yapılan ChinaJoy 2018 etkinliğinde öne çıkan açıklama, yeni modelin ne kadar iddialı olduğunu ortaya koymuş oldu. Yapılan açıklamada kesin bilgiler verilmedi ancak ifadelere bakacak olursak ilk değişiklik işlemci kısmında karşımıza çıkacak.

Razer Phone 2 çıkış tarihi
Yeni oyuncu telefonu

Yeni işlemcilerin Snapdragon 855 modeli olması bekleniyor. Firma yetkilisi de yeni seride Qualcomm işlemci kullanılacağını doğrulamış durumda. Serinin devamı niteliğinde gelecek olan Razer Phone 2 akıllı telefonun diğer özellikleri için ise bir açıklama yapılmadı. Muhtemelen sistem özellikleri kısmında yakın zamanda detaylar gelmeye başlayacak.

Razer Phone 2 Telefonu Ne Zaman Tanıtılacak?

Merak edilen bir diğer bilgi ise telefonların ne zaman tanıtılacağı. Yine bu konuda da etkinlik kapsamında bilgiler verildi. Tabii ki kesin bir tarih gösterilmedi ancak serinin devamı olarak nitelendirilen akıllı telefonun, 2018 yılı bitmeden tanıtıldığını görmek mümkün olacak. Yeni akıllı telefonların yıl sonunda geldiğini görmek mümkün olacak.

Muhtemelen IFA 2018 etkinliğinden sonra, yeni model için çok daha fazla bilgi almaya başlayacağız. Şimdilik Razer Phone 2 akıllı telefonları için bilgilerimiz oldukça sınırlı kaldı. En azından oyun telefonu olarak gelen modelin, bundan sonraki dönemlerde yeni serilerle yoluna devam edeceğini söyleyebiliriz. Yeni model hakkında önemli detaylar gelmeye devam ettikçe haberimizi güncelleyeceğiz. Telefonun detayları için takipte kalın.

Buradan Xiaomi Black Shark İncelemesine bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here